به مناسبت هفته ملی سلامت مردان ایرانی صورت می‌گیرد

آموزش روش‌های پیشگیری و درمان انواع بیماری‌های مردان در بیمارستان رضوی

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۱
به مناسبت هفته ملی سلامت مردان ایرانی، روش‌های پیشگیری و درمان انواع بیماری‌های مردان در بیمارستان رضوی آموزش داده می‌شود.

به گزارش آستان‌نیوز، 4 تا 11 اسفندماه هر سال در ایران به عنوان هفته ملی سلامت مردان نا‌م‌گذاری شده که طی این هفته بخش‌های مختلف متولی درمان و آموزش پیشگیری کشور نسبت به ارائه آموزش‌های لازم به مردان در تلاشند.
بیمارستان رضوی با تلاش واحد آموزش سلامت و همکاری سایر واحدهای کلینیکی و پاراکلینیکی این مرکز درمانی در این هفته، با شعار «محیط کار سالم، کارکنان سالم» اقدام به فعالیت‌های آموزشی و تشخیصی رایگان در حوزه تشخیص و درمان بیماری‌های ویژه مردان کرده و از این طریق، سعی در اطلاع‌رسانی به عموم جامعه دارد.
در همین راستا، برای ترویج زندگی سالم و ارتقاء فعالیت بدنی، ورزش صبحگاهی روز یکشنبه مورخ 4 اسفند با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و مسئولان این مرکز درمانی برگزار می‌شود.
هم‌چنین مشاوره رایگان در خصوص سرطان پروستات با حضور یکی از پزشکان برجسته در این حوزه سوم اسفندماه در این بیمارستان برگزار شد. پیشگیری از حوادث شغلی و استانداردهای ایمنی کار و عوامل خطر ارگونومی در محیط کار عناوین کلاس‌های آموزشی واحد بهداشت حرفه‌ای است که برای کارکنان مرد در این مرکز درمانی طی این هفته برگزار خواهد شد.
طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 4 و 5 اسفندماه نیز برای آزمایش بیماری‌های شغلی، تست‌های بینایی‌سنجی و نیز مشاوره فیزیوتراپی به صورت رایگان ویژه آقایان برگزار خواهد شد.
گفتنی است، متقاضیان بهره‌مندی از برنامه‌های هفته ملی سلامت مردان ایرانی در بیمارستان رضوی می‌توانند برای ثبت‌نام طی این هفته از ساعت 12-8 با شماره 36002327 تماس حاصل کنند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود