کلاس توجیهی ویژه مسئولان کانون‌های محلی و موضوعی شهرستان بابلسر برگزار شد

۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۰
کلاس آموزشی توجیهی ویژه مسئولین کانون‌های محلی و موضوعی خادمیاری رضوی شهرستان بابلسر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از بابلسر، سهیل صالحی؛ مسئول جشنواره خدمت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی، در این کلاس‌ها که با حضور مسئول کانون مرکزی خادمیاری رضوی شهرستان و مسئولان کانون‌های محلی و موضوعی در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شهرستان بابلسر برگزار شد، گفت: خدمت به زائران امام رضا(ع) برای رسیدن به مقام و جایگاه مادی نیست، بلکه هدف ترویج و توسعه معارف الهی و ائمه اطهار(ع) در جامعه است.
وی بیان کرد: ما باید شکرگزار خداوند در توفیق خدمت به امام رئوف باشیم و با توجه به تخصص و تعهدی که داریم برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و به عنوان خادم امام رضا(ع) به انقلاب و جامعه خدمت کنیم.
صالحی افزود: سه اصل مهم ترویج فرهنگ و سیره رضوی در جامعه، زائر و زیارت و توجه به رویکرد مقام معظم رهبری از اهداف خدمت خادمیاران حضرت ثامن‌الحجج(ع) است.
وی با اشاره به اهداف کانون‌های خادمیاران محلی رضوی گفت: شناسایی و ساماندهی خیرین و محرومین جامعه و ساماندهی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی کانون‌های خادم‌یاری محله‌ای از اهداف کانون های محلی کانون‌های مرکزی خادمیاری در استان‌ها است که در دو بخش محرومیت‌زدایی و فرهنگی به محرومان و نیازمندان خدمات ارائه می دهند.
صالحی با بیان اینکه خدمت کردن برای اهل بیت(ع) مکان و زمان نمی شناسد و باید همیشه و در همه حال خود را خادم بدانیم عنوان کرد: خادمیاران رضوی با انگیزه الهی به عنوان خادم امام مهربانی‌ها لوای پرچم حضرت ثامن الحجج(ع) در بخش‌های مختلف خدمات ارائه می‌دهند و توفیق خدمت را بدون هیچ چشم‌داشتی افتخار بزرگی برای خود می‌دانند.
مسئول جشنواره خدمت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران خاطر نشان کرد: توفیق شیفت حرم برای خادمیاران پس از ارائه خدمات در راستای تحقق مأموریت‌های تعریف شده است که به خادمیار تعلق می‌گیرد.
قابل ذکر است، شهرستان بابلسر دارای ۶٠٠ خادمیار است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود