از طریق ثبت نام در سامانه‌های زیارت نیابتی آستان قدس رضوی،

«خادمان رضوی» نائب الزیاره شما در حرم امام رضا(ع) می‌شوند

۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۲
تمام عاشقان و دلدادگان به ساحت قدسی امام علی بن موسی الرضا علیه‌السلام می‌توانند از اقصی‌ نقاط جهان، از طریق ثبت نام در سامانه‌های زیارت نیابتی آستان قدس رضوی به خادمان این بارگاه قدسی نیابت زیارت و به جا آوردن دو رکعت نماز زیارت در حرم مطهر حضرت رضا علیه‌السلام را دهند.

به گزارش آستان نیوز، آستان قدس رضوی با هدف تسهیل زیارت حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام از راه دور برای تمامی محبان و مشتاقان زیارت اهل بیت علیه‌السلام از اقصی‌ ایران اسلامی و سراسر جهان، سامانه زیارت نیابتی را راه‌اندازی کرده است که افراد با ثبت نام در این طرح، به خادمان این بارگاه ملکوتی نیابت داده تا از جانب خود و یا بستگانشان (چه آنان که در قید حیاتند و چه آنانکه به رحمت ایزدی پیوسته‌اند) زیارت نموده و دو رکعت نماز زیارت بجا آورند .

علاقه‌مندان می‌توانید با مراجعه به تارنماهای «razavi.ir» یا «tv.razavi.ir» و ثبت نام در بخش زیارت نیابتی این درگاه‌‌ها درخواست زیارت نیابتی خود را ثبت کنند تا خادمان حرم مطهر رضوی به نیابت آن‌ها زیارت به جا آورند.

فارغ از طرح‌های زیارت نیابتی مذکور، عاشقان و دلدادگان به حریم قدسی حضرت رضا علیه‌السلام در هر لحظه و زمانی می‌توانند با شمار 05148888 تماس گرفته و مستقیم به روضه منوره حضرت ثامن الائمه علیه‌السلام وصل شوند و از راه دور زیارت حضرت را به جا آورند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید