رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی خبر داد:

بهره‌مندی 91 هزار کودک از کارگاه‌های مهدالرضا(ع) حرم رضوی

۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۳
رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی از بهره مندی 91 هزار کودک از کارگاه‌های مهدالرضا(ع) حرم مطهر رضوی در سال گذشته خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع  با بیان اینکه اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی به منظور آموزش مفاهیم قرآن به کودکان و نونهالان اقدام به برگزاری کارگاه‌ مهدالرضا(ع) در دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی کرده است، گفت: در سال جاری 91 هزار کودک زائر و مجاور با حضور در کارگاه‌های مهدالرضا(ع) حرم مطهر رضوی از خدمات این واحد قرآنی بهره‌مند شدند.
وی تصریح کرد: از ابتدای سال 98 واحد مهدالرضا(ع) حرم مطهر رضوی با برگزاری بیش از 5 هزار کارگاه آموزشی در قالب 8 هزار و 500 ساعت آموزشی پذیرای کودکان زائر و مجاور در رده سنی 5 تا 8 سال بوده است.
حجت‌الاسلام شجاع رنگ آمیزی، آموزش کاردستی، نمایش عروسکی، نیایش، آموزش حفظ سوره‌های کوچک قرآن و احادیث کاربردی، فعالیت‌های گروهی، قصه، شعر، سرود، آموزش وضو، نماز، آداب زیارت، قصه معصومین(ع)، احکام و نیایش از جمله کارگاه‌هایی دانست که در سال گذشته در واحد مهدالرضا(ع) حرم مطهر رضوی واقع در دارالقرآن الکریم و رواق حضرت زهرا(س) این بارگاه مقدس برگزار شد.
لازم به یادآوری است: زائران کودک می‌توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل در دو نوبت صبح و بعد از ظهر با مراجعه به اتاق شماره 21 دارالقران الکریم و کارگاه مهدالرضا(ع) واقع در رواق حضرت زهرا(س) از خدمات این واحد قرآنی بهره‌مند شوند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید