به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد؛

ارائه خدمات آموزشی بصورت مجازی به زوج‌های جوان

۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۹
با توجه به عدم اجرای برنامه‌های اردویی و آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا خدمات آموزشی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی بصورت مجازی ارائه می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، به دنبال لغو شدن برنامه‌های اردویی و آموزشی زوج‌های جوان به دلیل شیوع ویروس کرونا مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی خدمات آموزشی خود را به زوج‌هایی که عضو طرح «زندگی به سبک رضوی» هستند، به صورت مجازی ارائه خواهد کرد.
این طرح آموزشی از فروردین ماه آغاز و تا پایان خرداد سال 99 ادامه می‌یابد و در این مدت کلاس‌های مجازی با عناوین«خانواده با نشاط»، «نقش‌ها و مسئولیت‌ها»، «ارتباط موثر تعامل سازنده» و «سازگاری و مدارا در زندگی» به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.
در حال حاضر 10 گروه آموزشی عضو طرح زندگی به سبک رضوی هستند که با اجرا شدن طرح آموزشی مجازی هر گروه در هر ماه از یک سرفصل آموزشی بهره مند خواهند شد.
همچنین در این مدت پشتیبانی و ارتباط مستمر با زوجین از طریق تماس تلفنی به صورت هفته‌ای توسط پشتیبان‌ها و خادمیاران رضوی دنبال خواهد شد.
یادآوری می‌شود؛ طرح زندگی به سبک رضوی در راستای افزایش صیانت و اعتلای کارکرد خانواده و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های آستان قدس رضوی و مجموعه نهادها و تشکل‌های مردمی برای زائران و مجاوران به ویژه زوج‌های جوان که آغاز زندگی خود را با حضور در کنار مضجع حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) شروع می‌کنند از سوی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی به مرحله اجرا گذاشته  شده است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید