به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ؛

مجموعه کتاب‌های « ببخشید چند لحظه ...» ویژه نوروز 99 منتشر شد

۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۳
مجموعه کتاب‌های «ببخشید چند لحظه...» ویژه نوروز 1399 کاری از انتشارات زائر رضوی به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی منتشر شد.

به گزارش آستان نیوز، این مجموعه 14گانه با موضوعات متنوعی نظیر ازدواج، فضای مجازی، دروغ، عدالت، شادی، موفقیت، تربیت فرزند و... با نگاهی به مبانی دینی و روایات همراه با چاشنی طنز در دسترس مخاطبان قرار داده شده است.
همه موضوعاتی که در این کتابچه‌ها آمده است بر اساس بیشترین دغدغه‌های امروز مردم ایران در تماس با سامانه‌های پاسخگویی به سوالات دینی و مراکز مشاوره از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گردآوری و تدوین شده است.
در این مجموعه کوتاه سعی شده است با زبانی شیوا و امروزی به همراه تصویرگری‌های جذاب، مسائل و موضوعات مهم زندگی امروز مردم بررسی شود.
عناوین مجموعه کتاب‌‌های « ببخشید چند لحظه ...» شامل گذرنامه بهشت، اندکی صبر، لذت یا ذلت، با هم بسازیم، انرژی مثبت بده، کلید بدی‌ها،  همیشه کانکت باش،  بر مدار حق،  لطفا به‌روز باش، چشم‌هاتو باز کن،  اینجا اختلاف ممنوع، دست‌انداز موفقیت، به قله‌ها بیندیش، ابرهای زودگذر است.
کلیه علاقه‌مندان و زائران بارگاه منور رضوی جهت دریافت این مجموعه و شرکت در مسابقه کتابخوانی انتهای کتاب‌ها می‌توانند از روش‌های دانلود رايگان از طريق مراجعه به سايت حرم مطهر رضوي به آدرس haram.razavi.ir (بخش مسابقات)، دانلود رايگان از طريق مراجعه به سايت رسمي ارائه محصولات فرهنگي حرم مطهر امام رضا عليه السلام به آدرس archive.razavi.ir ، دانلود رايگان از طريق مراجعه به كانال توليدات فرهنگي حرم مطهر رضوي در تمامي پيام رسان‌هاي ايراني به آدرس  @razavi_tv و دانلود رايگان از طريق مراجعه به بخش (انتشارات زائر رضوي) در نرم افزار تلفن همراه طاقچه استفاده کنند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید