در راستای درمان بیماران مبتلا به کرونا صورت گرفت؛

کمک 15 میلیارد ریالی آستان قدس رضوی به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد

۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۳
مدیر مرکز توسعه و نظارت بر نذورات و موقوفات آستان قدس رضوی از کمک 15 میلیارد ریالی این آستان مقدس به بیمارستان امام رضا(ع) برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا در مشهد خبر داد. 

علیرضا اسماعیل‌زاده در گفت‌وگو با آستان نیوز ابراز کرد: این کمک نقدی با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و به‌ویژه در مشهد مقدس و خدمت به زائرین و مجاورین بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) به‌عنوان یکی از سیاست‌های محوری آستان قدس رضوی، به دستور تولیت این مجموعه بزرگ موقوفاتی از محل عواید موقوفات و نذورات در اختیار ریاست بیمارستان امام رضا(ع) قرار گرفت.
وی ادامه داد: کمک 15 میلیارد ریالی آستان قدس رضوی قرار است برای تجهیز و تهیه اقلام پزشکی و بهداشتی در بیمارستان امام رضا(ع) که یکی از مکان‌های بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا در مشهد است، صرف شود. 
اسماعیل‌زاده با اشاره بر اینکه دارالشفای امام رضا(ع) و سایر مراکز درمانی آستان قدس رضوی از محل عواید موقوفات و منابع نذوراتی مردم شکل گرفته است، گفت: این مراکز در کنار نیروهای جهادگر درمانی خراسان رضوی در این روزهای مبارزه با ویروس کرونا هر آنچه در توان دارند به این امر اختصاص داده‌اند تا به امید خدا هر چه زودتر با کمک مردم و جامعه پزشکی و توجه خاص امام رضا(ع) شاهد ریشه‌کنی این ویروس خطر‌ناک باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید