توسط موسسه بذر و نهال رضوی طی سال گذشته انجام شده است؛

برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی به منظور توانمندسازی کارکنان

۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۲
مدیر عامل موسسه بذر و نهال رضوی از برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی به منظور توانمندسازی کارکنان و افزایش بهره‌وری اقتصادی طی سال 1398 خبر داد.

سلمان سالاری در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: منابع انسانی در هر سازمان، یکی از ارزشمندترین ارکان و سرمایه ها به شمار می‌رود و توانمندسازی این بخش می تواند به دستیابی به اهداف والای هر مجموعه کمک شایانی کند که در این راستا موسسه بذر و نهال رضوی با برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و عمومی در طول سال گذشته در این مسیر گام‌های موثری برداشته است.
وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی تعالی سازمانی برای تمامی کارکنان موسسه طی سال گذشته تصریح کرد: موسسه بذر و نهال رضوی به منظور درک بهتر و تعهد تمام لایه‌های سازمان به تعالی سازمانی، دوره آموزشی مربوط به این حوزه را با حضور تمام کارکنان و با دعوت از اساتید مطرح این حوزه و همچنین تهیه کتاب EFQM برگزار کرد.
مدیر عامل موسسه بذر و نهال رضوی ادامه داد: کارکنان در این جلسات ضمن آشنایی با مفاهیم مرتبط با تعالی سازمانی و سازمان¬های سرآمد، درک صحیحی از جایگاه و اثربخشی خود در موسسه یافته و بیشتر با حقوق و وظایف خود در سازمان آشنا شدند.
وی برگزاری دوره‌های تخصصی اداری - پژوهشی را یکی دیگر از اقدامات این موسسه عنوان که در طول سال 1398 برای کارکنان اجرا شده است.
سالاری ادامه داد: از جمله این دوره‌ها می‌توان کارگاه‌های آموزشی ویژه تولیدکنندگان بذر کشور، دوره آموزش مباحث اداری و... را نام برد.
وی با تأکید بر ضرورت یادگیری زبان انگلیسی تخصصی توسط کارکنان با توجه به چشم‌انداز و اهداف موسسه بذر و نهال رضوی گفت: به این منظور دوره‌هایی طی سال 1398 برای کارکنان برگزار شد که در پایان هر دوره سنجش یادگیری زبان کارکنان توسط مدرس انجام شده و امتیاز مشخصی به آن‌ها تعلق گرفت.
سالاری افزود: این دوره‌ها علاوه بر ایجاد فضای مفرح آموزشی و در برداشتن رضایت شغلی کارکنان، می‌تواند تأثیرات مثبتی بر توسعه روابط برون مرزی سازمان و سطح توانمندی کارکنان داشته باشد.
مدیر عامل موسسه بذر و نهال رضوی همچنین از برگزاری دوره های تخصصی طرح های توجیهی برای اعضای هیئت مدیره، مسئولان فنی و سایر نیروهای فنی موسسه در طول سال گذشته با هدف آموزش و به اشتراک‌گذاری نکات تخصصی در بحث تولید بذر و نهال سخن گفت.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید