خادم‌یاران کتاب به کمپین «# هر خانه یک کتابخانه» پیوستند

۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۵
کانون‌های 31 گانه خادم‌یاران کتاب و کتابخانه آستان قدس رضوی در سراسر کشور به کمپین «# در خانه بمانیم» و «# هر خانه یک کتابخانه» پیوستند.

به گزارش آستان نیوز، خادم‌یاران کتابخانه‌های رضوی اقدام شایسته و بایسته تولیت معزز در تصمیم به محدود ساختن ورود به حرم مطهر امام مهربانی‌ها را ضرورتی اجتناب ناپذیر در مقطع مبارزه با ویروس کرونا و در راستای صیانت و حفاظت از سلامت زائرین گرامی آن امام همام عنوان کردند.
این گروه از خادم‌یاران طی نامه‌ای به حجت‌الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی؛ رییس سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی ابراز داشتند: «مردم عزیزمان که شیفته زیارت اهل بیت(‌علیهم‌السلام) هستند و حقا دوری از حرم اهل بیت(ع) برایشان سخت است، در تلاشند تا با رعایت اصول بهداشتی و عدم حضور در اجتماعات، زنجیره این ویروس منحوس را قطع کرده و و ریشه آن را بخشکانند تا بار دیگر حرمین شریفین از امواج مردم لبریز شود؛ به امید آن روز.
ما خادم‌یاران کانون‌های تخصصی کتاب و کتابخانه آستان قدس رضوی نیز برنامه‌های سفر خود را به مشهد مقدس به دوران پس از شکست کروناویروس موکول کرده، به کمپین‌های «# در خانه بمانیم» و «# هر خانه یک کتابخانه» می‌پیوندیم و تمام تلاش خود را برای تأمین منابع خواندنی جهت پرکردن اوقات فراغت مردم عزیزمان مصروف خواهیم داشت، ان شاء الله.»

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید