همزمان با نخستین چهارشنبه سال 99؛

پخش زنده شبکه‌های سیما در روز زیارتی امام رضا(ع) از صحن و سرای رضوی

۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۴۵
به همت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، ویژه برنامه «حریم امن» ویژه نخستین روز زیارتی امام رضا(ع) در سال جدید به صورت زنده از حرم مطهر رضوی بر روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه استانی خراسان رضوی می‎رود.

به گزارش آستان نیوز، این ویژه برنامه فردا چهارشنبه 6 فروردین ماه همزمان با شام روز زیارتی امام رضا(ع) با عنوان «حریم امن» ساعت 20 از شبکه قرآن و معارف سیما به صورت زنده همراه با قرائت زیارت امین الله پخش می‎شود.

«حجت الاسلام و المسلمین اسدالله اسدی» نماینده ولی فقیه در هلال احمر استان خراسان رضوی در این ویژه برنامه با موضوع پیام‎های بعثت به ایراد سخنرانی می‌پردازد و سپس با مداحی ذاکر اهل بیت(ع) «سید مهدی کهرائی» ادامه خواهد داشت.

همچنین شبکه استانی خراسان رضوی نیز ویژه‌ برنامه‎ ای را چهارشنبه 6 فروردین ماه از ساعت 18:40 الی19:30به صورت زنده از صحن و سرای بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) بر روی آنتن می‌برد که در این ویژه برنامه «حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی» رئیس نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور در خصوص تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در روز بعثت سخنرانی می‌کنند و پس از آن با نوای گرم «محمد جعفر نژاده» ذاکر اهل بیت(ع) این ویژه برنامه خاتمه می‎یابد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید