توزیع ۵۴۰ غذای متبرک رضوی در بیمارستان‌های درگیر کرونا استان خراسان جنوبی

۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۵۲
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی از توزیع ۵۴۰ غذای متبرک رضوی در بیمارستان‌های درگیر کرونای پنج شهرستان خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از خراسان جنوبی، محمدعلی ابراهیمی اظهار کرد: توزیع غذای متبرک رضوی بین بیماران مبتلا به کرونا ویروس و کادر درمانی بیمارستان‌های پنج شهرستان بیرجند، طبس، فردوس، سرایان و قاین همزمان با جمعه ۸ فروردین انجام می‌شود.
ابراهیمی این اقدام را موجب دلگرمی و شادی بیماران مبتلا به کروناویروس و کادر درمانی عنوان کرد و گفت: ۳۰۰ پرس غذا در بیمارستان ولی‌عصر (عج) بیرجند و ۲۴۰ پرس غذا نیز در سایر بیمارستان‌ها توزیع خواهد شد.
وی افزود: علاوه بر بیماران درگیر با کرونا ویروس، تمام کادر درمانی از جمله پزشکان، پرستاران، بهیاران، نیروهای خدماتی از غذای تبرکی حضرت رضا(ع) بهره‌مند می‌شوند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی همچنین از توزیع بسته‌های متبرک نمک، نبات، گلاب، دعای امین‌الله و حرز امام رضا(ع) بین کادر درمان و بیماران کرونا ویروس خبر داد و گفت: همچنین یک عکس از حرم امام رضا(ع) نیز تقدیم مدافعان سلامت و بیماران خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید