توسط خادم‌یاران آستان قدس رضوی؛

استشمام عطر و بوی مهدوی از دریچه مهر رضوی/ اهدای گل نرگس به بیماران کرونایی

۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۴
خادم‌یاران آستان قدس رضوی با عنوان «امام رضایی‌ها» به نیابت از خادمان آستان قدس رضوی از بیماران کرونایی بیمارستان فیروزگر تهران عیادت کردند.

به گزارش آستان نیوز، امسال بهار طبیعت را در شرایطی آغاز کردیم که ویروس کرونا مهمان ناخوانده سرزمینمان شد تا حول حالنا را به شفای بیماران گره بزنیم و مقلب‌القلوب را به حال و هوای شعبانیه سوگند دهیم تا سین سلامتی را از آستان مهربانیش طلب کنیم.

آن هنگام که احسن حال را به یاد پزشکان و پرستارانی که در بیمارستان‌ها در حال خدمت‌رسانی هستند از خدا می خواستیم، از اعماق جان رخت بستن این بیماری و مشکل را فریاد زدیم تا به امید مهربانیش سال جدید را با بهترین‌ها تجربه کنیم و چشم امیدمان به حریم رضوی امام مهربانی‌ها است تا چشم بر هم زدنی این دوره سخت سپری شود.

خادمان حریم امن رضوی در این ایام با حضور مؤثر در عرصه خدمت‌رسانی، این بار با توزیع گل نرگس و متبرک کردن چشم‌های بارانی زائران از راه دور آن امام همام به پرچم سبز حرم مطهر حضرت امام رضا(ع)، دل‌های کارکنان، بیماران و همراهان را روانه مشهدالرضا(ع) کردند تا استشمام عطر و بوی گنبد طلای امام رضا(ع) ضامن شفای بیماران و قوت قلب پرستاران و پزشکان باشد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید