مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی خبرداد؛

ساخت یک باب مدرسه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان به همت بنیاد کرامت رضوی

۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۲
مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی از ساخت یک باب مدرسه سه کلاسه در یکی از روستاهای سیل زده استان سیستان و بلوچستان به همت این مرکز خبر داد.

محمد حسین استادآقا در گفت‌وگو با آستان نیوز با اشاره به اینکه بنیاد کرامت رضوی در روستاهای درگیر سیل در استان سیستان و بلوچستان تاکنون اقدامات شایانی انجام داده است، اظهار کرد: به همت بنیاد کرامت رضوی سه تیم پزشکی ده نفره به 35 روستای آسیب دیده با هدف معاینه و درمان بیماران این مناطق اعزام شده‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به وقوع سیل در این استان تا کنون بیش از 35 روستا آسیب دیده و اکثر چاه‌ آب این روستاها مملو از گل و لای شده است که به همت خادمیاران آستان قدس رضوی 30 دستگاه پمپ آب جایگزین پمپ‌های آسیب دیده شده و احتمال افزایش تعداد پمپ‌های آب به 50 دستگاه است.

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی از مستحکم سازی راه‌های تخریبی سه روستای سیل زده استان سیستان و بلوچستان توسط خادمان بنیاد کرامت رضوی خبرداد و افزود: طی وقوع سیل در مناطق روستایی این استان، را‌ه‌های سه روستای کاملا تخریب و ارتباط‌شان با دهستان "زیردان" قطع شده است از همین رو با همت خادمان این بنیاد جاده مالروی این روستا‌ها به یک مسیر مستحکم تبدیل شده است.

استاد آقا خاطرنشان کرد: همچنین توسط بنیاد کرامت رضوی یک باب مدرسه سه کلاسه با پیشرفت 77 درصد در بخش‌های سیل زده "چاهان" و "زیردان" در حال احداث است که به‌زودی این پروژه پایان خواهد یافت و علاوه بر این، سیل‌بندهای این روستاها نیز در حال بازسازی است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود