مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد:

بیمارستان رضوی؛ بازوی قوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در شرایط مهار کرونا

۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۲
مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد: بیمارستان رضوی در شرایط تلاش کشور برای مهار کرونا، بازوی قوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده است.

به گزارش آستان‌نیوز، دکتر علی‌اصغر انجیدنی ظهر امروز در حاشیه دیدار با مدیرعامل بیمارستان رضوی و بازدید از فعالیت‌های این مرکز درمانی، عنوان کرد: خوشبختانه در شرایط کنونی که دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای مهار کرونا در مشهد و استان در تلاش است، توانستیم از ظرفیت بخش خصوصی مختص به درمان در مشهد بهره برده و به بهترین نحو این بخش را در این تلاش همگانی در کنار دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دهیم.
وی افزود: این امر در همکاری‌های متقابل میان بیمارستان رضوی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد به خوبی خود را نشان داده و اکنون در شرایط مواجهه با ویروس منحوس کرونا قوام بیشتری یافته است؛ تا آن‌جا که می‌توان اذعان کرد که این مرکز درمانی به‌عنوان بازویی قوی برای دانشگاه علوم پزشکی مشهد توانسته بار مهمی از درمان مشهد را طی این ایام به دوش بکشد.
دکتر انجیدنی با اشاره به اینکه برنامه‌هایی در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد در حال انجام است که همکاری‌های متقابل با بیمارستان رضوی را می‌طلبد اظهار کرد: مذاکرات لازم برای به اشتراک‌گذاری تجربیات در شرایط موجود انجام شده و مقرر شده است تا فعالیت‌های کارشناسی برای تدوین ابعاد این همکاری‌های مشترک انجام شود.
وی ادامه داد: باید از زحمات فراوان مسئولان آستان قدس رضوی و بیمارستان رضوی در خصوص همکاری برای رفع مشکلات درمانی در مشهد قدردانی کرد چرا که با حضور در بخش‌ نیازهای درمانی مختلف در شهر، این بیمارستان به اشکال گوناگون با جوامع پزشکی مشهد همکاری لازم را به عمل آورده است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید