مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

توزیع ۲۵ هزار بسته غذایی با همکاری خادمیاران رضوی در سیستان و بلوچستان

۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۹
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان از توزیع ۲۵ هزار بسته غذایی با حمایت بنیاد کرامت رضوی به نیابت از شهدای استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از زاهدان، دکتر دادخدا خدایار، با بیان اینکه ۵ هزار بسته غذایی با همکاری خادمیاران و خیرین تا ظهر امروز توزیع شده است، اظهار کرد: ارزش هر بسته غذایی 2 میلیون و 500 هزار ريال است و شامل ۱۰ کیلو برنج، حبوبات، ماکارونی، روغن، رب و سویا می‌باشد.
وی افزود: به همت خیرین و خادم یاران رضوی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۱۰ هزار وعده غذای گرم در شهر زاهدان، ۷ هزار وعده غذای گرم در مناطق سیستان و ۱۲ هزار وعده غذای گرم در بلوچستان بین افراد نیازمند توزیع شده و این کار خدا پسندانه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان افزود: همچنین ۲ هزار بسته بهداشتی با کمک خیرین و خادم یاران رضوی شامل مواد ضد عفونی کننده، مایع دستشویی و ظرفشویی، پودر رختشویی و صابون به ارزش هر بسته ۸00 هزار ريال در سطح شهر زاهدان توزیع شد.
دکتر خدایار ادامه داد: ۱۲۷ بطری مایع دستشویی ۱۰ لیتری در مساجد حاشیه، هزار و 500 مایع ضدعفونی کننده دست و ۵ هزار ماسک در شهر زاهدان و ۱۰ هزار ماسک در سایر شهرستان‌های استان بین افراد نیازمند توزیع شده است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید