مدیرعامل بیمارستان رضوی:

تأثیر مجموعه‌های روابط عمومی در جامعه پزشکی پررنگ‌تر از سایر سازمان‌ها است

۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۰
مدیرعامل بیمارستان رضوی هم‌زمان با روز ارتباطات و روابط عمومی مطرح کرد: روابط عمومی یک ویژگی اخلاقی است که همگان باید خویش را به آن مزیّن سازند و این مهم در جامعه پزشکی و درمانی پررنگ‌تر از سایر سازمان‌ها است.

به گزارش آستان‌نیوز، دکتر محسن محور در نشستی که با حضور اعضای کمیته راهبردی ارتباطات و رسانه و فعالان حوزه روابط عمومی بیمارستان رضوی برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت این روز عنوان کرد: دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اعضای روابط عمومی در میان هر سازمانی به‌عنوان مشعل‌داران توسعۀ آگاهی انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.
وی افزود: این افراد با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم را برای اطلاع‌رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها فراهم می‌کنند.
دکتر محور تصریح کرد: برندسازی هر سازمانی نیز یکی از توفیقاتی است که روابط عمومی‌ها می‌توانند رقم بزنند و نهادینه‌سازی و ماندگاری یک نام در اذهان به دست مبلغان و دست‌اندرکاران مجموعه‌های روابط عمومی اتفاق می‌افتد.
وی ادامه داد: روابط عمومی یک ویژگی اخلاقی است که همگان باید خویش را به آن مزیّن سازند و آنکه در صف اول مراوده با مردم قرار دارد، این امر بر او واجب‌تر بوده و این مهم در جامعه پزشکی و درمانی پررنگ‌تر از سایر سازمان‌ها جلوه‌گر است.
مدیرعامل بیمارستان رضوی، هنر روابط عمومی را یافتن رمز نفوذ در دل‌ها با بهره‌گیری از علم روز و توان‌افزایی در برقراری ارتباط عنوان کرد و گفت: با توجه به ماهیت ارائه خدمات درمانی در سازمان‌ها و نهادهایی نظیر یک بیمارستان، این وظیفۀ خطیر با  همدلی، هم اندیشی، صداقت و صبوری آمیخته شده است.
وی ادامه داد: همان‌طور که این مهم را در ماه‌های اخیر در مواجهه نهادهای درمانی کشور با ویروس منحوس کرونا دیده و فعالیت‌های آگاهی‌افزایی و اطلاع‌رسانی همه‌جانبه بخش‌های روابط عمومی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و مراکز درمانی فعال در میهن‌مان را شاهد بوده‌ایم.
دکتر محور اضافه کرد: نام‌گذاری 27 اردیبهشت ماه به‌عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی بیانگر اهمیت روزافزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز و ضرورت هماهنگی، هم‌سویی و نیز به‌روز بودن نهاد روابط عمومی در هر سازمانی است و باید قدردان فعّالان این عرصه باشیم که همیشه به ویژه در روزهای پر از استرس کنونی کشور، مشغول اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی در میان مردم هستند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید