۱۳۹۹-۰۲-۳۱

ساخت مسکن برای بانوی نیازمند جیرفتی توسط خادمیاران رضوی

خادمیاران رضوی کانون محله‌ای مسجد حضرت ولیعصر(عج) شهرستان جیرفت یک باب منزل مسکونی برای بانویی بی سرپرست احداث کردند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمان، مسلم عادلی؛ مسئول کانون محله‌ای خادمیاران رضوی مسجد حضرت ولیعصر(عج) ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز قدس عنوان کرد: تامین مسکن یکی از مهمترین مشکلات زنان بی سرپرست است، زیرا نیمی از هزینه زندگی خود را برای تامین مسکن اجاره‌ای صرف می‌کنند.
وی گفت: در روزهایی که کشور درگیر دفع یک ویروس منحوس از زندگی مردم است، خادمیاران رضوی شهرستان با حضور جهادی خود و همکاری مرکز نیکوکاری امام حسین(ع) در راستای اجرای طرح «خدمت‌رسانی کریمانه» اقدام به ساخت یک باب منزل مسکونی برای بانوی نیازمند و بی سرپرست جیرفتی کردند.
عادلی اظهار کرد: کلیه مراحل ساخت و جذب خیر توسط این کانون انجام شد و امیدواریم به یاری خداوند و همت بیشتر خیرین بتوانیم برای سایر نیازمندان در بحث مسکن قدم‌های استوارتری برداریم.
وی یادآور شد: همچنین با کمک خیرین اقلام ضروری از قبیل فرش، پتو و ... برای فرد نیازمندی که چندی پیش منزلش دچارحریق شده بود، خریداری و به وی تحویل داده شد.
گفتنی است؛ توزیع ۲۰۰ پرس غذای گرم، ۲۰۰ قرص نان، ۱۴بسته گوشت نیم کیلویی، ۱۴بسته یک کیلویی خرما، از دیگر اقدامات این کانون در ماه مبارک رمضان است.

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

واکنش تولیت آستان قدس رضوی به اظهارات سخیف یکی از سران فتنه
تولیت آستان قدس رضوی در بیاناتی ضمن محکومیت اظهارات اخیر یکی از سران فتنه، این قبیل رفتارهای غیراخلاقی را عقده‌گشایی‌…

پخش زنده حرم مطهر