از سوی مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی،
۱۳۹۹-۰۳-۰۱

نماهنگ دو زبانه «سلام بر قدس» در فضای مجازی منتشر شد

نماهنگ دو زبانه فارسی و عربی «سلام بر قدس» از سوی واحد آوای رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش آستان نیوز، نماهنگ سلام بر قدس به منظور گرامی‌داشت روز قدس و یاد شهدا با اجرای گروه سرود نوجوان نسیم رحمت(آوای رضوان) در مدت بیش از چهار دقیقه توسط مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی تولید شده است.
شعر این سرود توسط محمد مهدی سیار و میلاد عرفان‌پور‌(به زبان فارسی) و مرتضی حیدری آل کثیر‌(به زبان عربی) سروده شده و ملودی آن را احسان جوادی تنظیم کرده است.
نماهایی از مسجد‌الاقصی، مبارزات مردم فلسطین علیه رژیم صهیونیستی و حضور مردم در مراسم راهپیمایی روز قدس در سال‌های گذشته در کنار سخنان رهبر معظم انقلاب در نماهنگ سلام بر قدس به چشم می‌خورد.
واحد آوای رضوان مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در راستای اشاعه فرهنگ و هنر اسلامی – ایرانی به ‌ویژه فرهنگ رضوی با توجه به محدودیت‌های اجرای پاتوقی سرود در ایام رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، تولید و انتشار آثار چندرسانه‌ای در بستر فضای مجازی(اینستاگرام و تلگرام) را در دستور کار خود قرار داده که مورد استقبال مخاطبان نیز قرار گرفته است.
لازم به ذکر است، اهل هنر با مراجعه به صفحه اینستاگرام آوای رضوان به نشانی avaye.rezvan@ و صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی aqart.ir@ می‌توانند کلیپ‌های تصویری این مؤسسه را تماشا کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

پخش زنده حرم مطهر