به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی،
جلسه مجازی شعر با موضوع «عید سعید فطر و دفاع مقدس» برگزار می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۷
جلسه مجازی شعر با موضوع «عید سعید فطر و دفاع مقدس(گرامی‌داشت آزادسازی خرمشهر)» به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، ششمین جلسه از سری جلسات مجازی انجمن‌های شعر رضوی سراسر کشور از سوی انجمن ادبی رضوی و انجمن ادبی بانوان رضوی(گوهرشاد) مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در قالب ارتباط با انجمن شعر رضوی بوشهر، دوشنبه، پنجم خرداد 99 از ساعت 18 به صورت پخش زنده(live) در اینستاگرام برپا خواهد شد.
این نشست ادبی مجازی با حضور محمد کاظم کاظمی مجری کارشناس، محمد جواد غفورزاده(شفق) استاد جلسه و همچنین سید محمد رستگار و قاسم رفیعا برگزار می‌شود.
ارتباط ویژه با محمد جواد شاهمرادی(آسمان)، زهرا آراسته نیا(دبیر انجمن بانوان گوهرشاد دزفول)، محمد حسین رحیمی و عقیل نجار(دبیر انجمن شعر رضوی بوشهر) و همچنین معرفی کتاب، از دیگر برنامه‌های این محفل شعرخوانی به مناسبت عید سعید فطر و سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر است.
علاقه‌مندان شعر و ادب با مراجعه به صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی aqart.ir می‌توانند شعرخوانی استادان و شاعران مطرح استان و کشور را به صورت غیرحضوری در این برنامه دنبال کنند.
لازم به ذکر است، دوستداران شعر آیینی می‌توانند برنامه‌های انجمن ادبی رضوی را به ویژه در دوران رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در فضای مجازی از طریق اینستاگرام و پیام‌رسان‌های بله و تلگرام به نشانی anjoman_adabi_razavi@ دنبال کنند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید