خدمت کریمانه آستان قدس رضوی در ‌راین /توزیع 700 بسته معیشتی ‌بین نیازمندان‌

۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۱:۲۴
مسئول خادمیاران رضوی شهرستان راین استان کرمان گفت: در ایامی که کشور و مردم درگیر بیماری کرونا بود خادمیاران رضوی شهر راین، علاوه بر ارائه خدمات به جامعه هدف و نیازمندان 700 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع کردند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمان، حجت السلام حسن علیدادی سلیمانی؛ امام جمعه و مسئول خادمیاران رضوی راین بیان کرد: متاسفانه شیوع ویروس کرونا و درگیر شدن کشور با بیماری کووید 19 تبعات منفی بسیاری را برای مردم  داشت.

وی افزود: آستان مقدس حضرت امام رضا(ع) به عنوان قطب مذهبی و معنوی کشور در ایامی که هر ساله و همزمان با سخنرانی مقام معظم رهبری پذیرای خیل عظیمی از مشتاقان و دلدادگان بود با تبعیت از نظر کارشناسان بهداشت و درمان و ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا تعطیل شد و خلا بزرگی در دل بسیاری از مشتاقان زیارت حضرت رضا(ع) ایجاد کرد.

حجت السلام علیدادی سلیمانی افزود: تعطیلی و عدم پذیرش زائران در ایام شیوع ویروس کرونا چیزی نبود که بتواند سفره و خوان گسترده حضرت شمس الشموس(ع) را برچیند؛ از این رو تولیت آستان قدس رضوی با اجرای برنامه‌هایی دیگر در سراسر کشور سعی در میهمان کردن افراد بالاخص نیازمندان، بیماران و مدافعان سلامت بر سر خوان کریمانه اهل بیت(ع) کرد.

وی افزود: همچنین با توجه به بیانات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر رزمایش همدلی و کمک مومنانه، خادمیاران آستان قدس رضوی شهرستان راین از آغاز ویروس کرونا تاکنون طی 2 مرحله طرح خدمت کریمانه را اجرا کردند که در مرحله نخست 400 بسته معیشتی و امروز 300 سبد غذایی با کمک خادمیاران حرم رضوی در مناطق روستایی شهر راین توزیع شد.

امام جمعه شهرستان راین ادامه داد: ارزش بسته‌های توزیعی در مرحله نخست به ارزش 1 میلیارد و 300 میلیون ريال توسط خادمیاران و خیرین تهیه وتوزیع شد و در مرحله دوم  750 میلیون ريال توسط  آستان قدس رضوی تامین اعتبار شد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید