توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی توسط آستان قدس بین محرومان استان یزد

۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۵
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان یزد از توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی به نیازمندان توسط خادمیاران استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از یزد، محمد حسین رحیمی‌نسب در این رابطه گفت: در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش سراسری مواسات، همدلی و کمک مومنانه به همت بنیاد کرامت رضوی طرح "سفره مهربانی" با توزیع 8 هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان یزد اجرا شد.
وی افزود: ارزش این بسته‌ها بیش از 25 میلیارد ریال است که 8 میلیارد ریال آن توسط آستان قدس رضوی و بخش دیگر آن توسط خادمیاران رضوی، خیرین، هیئات مذهبی، بسیجیان و سازمان‌های خدمات دهنده استان یزد تامین شد.
رحیمی‌نسب ادامه داد: همچنین با همه‌گیر شدن ویروس کرونا، علی‌رغم محدودیت‌های بهداشتی همچنین تعطیلات نوروزی، خادمیاران رضوی ایثارگرانه وارد صحنه مبارزه با این بیماری شدند.
وی به اقدامات انجام شده خادمیاران رضوی استان یزد اشاره کرد و گفت: تهیه و توزیع غذای گرم متبرک رضوی برای بیماران و کادر درمانی، تولید ماسک و اقلام بهداشتی، ضدعفونی معابر شهری، تهیه و توزیع بیش از هزار پرس غذای گرم در طول ماه مبارک رمضان برای وعده‌های سحر و افطار در حاشیه‌ شهر و ارائه خدمات مشاوره‌ای از جمله اقدامات انجام شده توسط این جهادگران است.
رحیمی‌نسب اضافه کرد: بیماری کرونا فرصتی برای تقویت روحیه همدلی بین مردم بود که خادمیاران رضوی تمام سعی و تلاش خود را برای حفظ این روحیه جهادی به کار بستند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید