رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی خبر داد؛

بهره‌مندی 500 نفر از دوره آموزشی «زندگی برمدار قرآن» در ماه رمضان

۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۸:۲۵
رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی از شرکت 500 نفر در دوره آموزشی «زندگی بر مدار قرآن» حرم مطهر رضوی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی شجاع در گفتگو با خبرنگار آستان‌نیوز، گفت: دوره‌ آموزشی «زندگی بر مدار قرآن» با موضوع خانواده قرآنی، در ایام ماه مبارک رمضان به دلیل بسته بودن درب‌های حرم مطهر رضوی از طریق فضای مجازی به صورت آفلاین برگزار شد.
وی تصریح کرد: در این دوره آموزشی اساتید تفسیر اداره علوم قرآنی آستان قدس هر روز یکی از آیات کاربردی قرآن کریم با موضوع خانواده و ‌تربیت فرزند را به صورت کوتاه و مختصر تفسیر می‌کردند.  
رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی افزود: کلیه مراحل ضبط و تولید این دوره آموزشی در ایام ماه مبارک رمضان در محل دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی انجام شد و آموزش ارائه شده توسط اساتید قرآنی، همه روزه از طریق کانال «زندگی بر مدار قرآن» در دسترس مخاطبان قرار گرفت.   
وی تصریح کرد: در برگزاری این دوره آموزشی، حجج‌ اسلام ‌والمسلمین محمدرضا خاتمی، محمد تقی حسین‌زاده محمدرضا مهریزیان، محمد علی فیض‌آبادی و سید ابوذر حسینی با اداره علوم قرآنی حرم مطهر رضوی همکاری داشتند.  
شجاع ابراز کرد: شرکت کنندگان در این دوره‌ قرآنی 500 نفر از علاقه‌مندان به مباحث قرآنی اعم از خواهران و برادران بودند که از طریق فضای مجازی با مفاهیم برخی از آیات کاربردی قرآن کریم در حوزه خانواده آشنا شدند.
وی همچنین به برگزاری مسابقه از محتوای این دوره آموزشی اشاره کرد و گفت: در این دوره قرآنی همه روزه سوال از آیات تفسیر شده برای مخاطبان طرح و هشت نفر از شرکت کنندگان در این مسابقه به قید قرعه به عنوان برنده اعلام و جوایز آنها که شامل اقلام فرهنگی و متبرک آستان ملک پاسبان رضوی بود، از طریق پست برای آنها ارسال ‌می‌شد.
وی یادآور شد؛ دوره آموزشی زندگی بر مدار قرآن از طریق فضای مجازی بعد از ماه مبارک رمضان نیز ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند در پیام رسان ایتا به آدرس«Eitaa.com/quranlive»  در این دوره آموزشی که شامل کلاس‌هایی از جمله درس‌هایی از نهج‌البلاغه، خانواده قرآنی و تدبر در قرآن است شرکت کنند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید