مدیر امور زائرین غیرایرانی آستان قدس رضوی خبر داد:

برگزاری شب‌شعر مجازی رحلت امام خمینی(ره) ویژه اردوزبانان

۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۲
مدیر امور زائرین غیرایرانی آستان قدس رضوی از برگزاری شب شعر مجازی رحلت امام خمینی(ره) ویژه اردوزبانان کشور هند و پاکستان خبر داد.

سید محمد جواد هاشمی‌نژاد در گفت‌وگو با آستان نیوز اظهار کرد: در آستانه رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی شب شعر رحلت امام خمینی(ره) با حضور سید ندیم سرسوی، شمس‌الدین جعفری، سید تمجید حیدر از شعرای آئینی کشور پاکستان برپا می‌شود.
وی ادامه داد: این شب شعر 12 خردادماه از ساعت 21:30 به صورت زنده و مستقیم از صحن جمهوری بارگاه مطهر رضوی برای اردوزبانان اجرا خواهد شد و شاعران به قرائت اشعاری در مدح و ثنای بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران می‌پردازند.
هاشمی‌نژاد ابراز کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، شاعران بسیاری چه در ایران و چه در حوزه بین‌الملل با درک ابعاد شخصیتی و معنوی امام راحل به آفرینش آثار ادبی با موضوع و مضمون اصلی امام خمینی(ره) پرداختند و گفتمان ادبی جدیدی را ایجاد کردند.
لازم به ذکر است؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری ویژه برنامه‌های زائران غیر ایرانی در حرم مطهر رضوی، این شب شعر به صورت مجازی از شبکه‌های مجازی یوتیوب و فیس بوک به نشانی  Imamreza.ur اجرا می‌شود.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید