اعلام برنامه‎های مراسم 14 و 15 خرداد حرم مطهر رضوی

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۰
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری ویژه برنامه‌های سالروز رحلت امام خمینی(ره) و مراسم بزرگداشت قیام پانزده خرداد سال 1342 بصورت استودیویی در حرم مطهر رضوی خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام و المسلمین حجت گنابادی‌نژادی با اشاره به اینکه ویژه برنامه‎های سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می‌شود، عنوان کرد: برنامه‌های این ایام به صورت استودیویی بوده و صوت و تصویر آن از سایت tv.razavi.ir و صحن‌ها پخش می‌شود.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ادامه داد: در راستای تبیین اندیشه‌های سیاسی و اخلاقی معمار کبیر انقلاب اسلامی در جامعه ویژه برنامه‎های سخنرانی با حضور حجج‌الاسلام و المسلمین ناصر رفیعی و علیرضا پناهیان امشب قبل و بعد از نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر برپا خواهد شد و در این مراسم حاج صادق آهنگران به مدیحه سرایی و قرائت زیارت امین الله خواهد پرداخت.
وی ضمن تأکید بر اینکه همه برنامه‌ها به صورت استودیویی است، اظهار کرد: ویژه برنامه سالروز رحلت امام خمینی(ره) نیز چهارشنبه از ساعت 18:30 برگزار خواهد شد در این مراسم حجت ‌الاسلام و المسلمین ناصر رفیعی به ایراد سخنرانی و حاج صادق آهنگران به مرثیه سرایی خواهد پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمین گنابادی‌نژادی عنوان کرد: مراسم بزرگداشت قیام پانزده خرداد سال 1342 نیز پنجشنبه با سخنرانی آیت الله محمدهادی عبدخدایی و مرثیه سرایی امیر عارف راس ساعت 18:30 برگزار می‎شود.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید