بانوان خادمیار کرمانی در خط مقدم انجام خدمات کریمانه و محرومیت‌زدایی از جامعه

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۵:۰۵
دهمین نشست تخصصی برهان با هدف تقویت و تشریح خدمات کریمانه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از کرمان، سید حسین صابری؛ مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان، در این نشست با تشکر و قدردانی از خدمات شایان این کانون تخصصی به ارائه گزارش فعالیت‌های خادمین امام مهربانی در ماه مبارک رمضان از جمله اجرای طرح‌های نسیم مهر رضوی در شب‌های قدر و سفره مهربانی همزمان با ایام پایانی ماه مبارک پرداخت و همچنین بر افزایش بیش از پیش خدمات کریمانه بانوان خادمیار در زمانی که امکان خدمت‌رسانی در حرم مطهر وجود ندارد تاکید کرد.
در ادامه نشست، مخدره باهنر؛ مسئول کانون تخصصی امور بانوان رضوی در کرمان و خواهر بزرگوار شهید باهنر، با اشاره به آیات قرآن مجید پیرامون دستگیری از نیازمندان عنوان کرد: تحقق اهداف والای خادمین امام رئوف(ع) در راستای رفع محرومیت از جامعه و پیشرفت‌ها در این زمینه نیازمند حضور آگاهانه و مدبرانه بوده و اگر برای رضای خدا و خدمت خالصانه و خیرخواهانه برای محرومین باشد قطعا مثمر ثمر واقع می‌شود.
باهنر ادامه داد: فعالیت‌ها و خدمات کریمانه‌ای که در دوران شیوع ویروس کرونا توسط خادمیاران انجام گرفته چه در بحث محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی و چه در حوزه مبارزه با کرونا بسیار موثر و مفید بود که امیدواریم با تقویت نیرو و کادرسازی و اولویت‌بندی فعالیت‌ها بهتر از گذشته در امر خدمت‌رسانی به محرومان تلاش کنیم.
وی تصریح کرد: خدمات شایانی در زمینه اشتغال‌زایی بانوان بی سرپرست و بدسرپرست با در اختیار گذاشتن امکانات و لوازم مورد نیاز انجام شده و در کنار این خدمات، ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اشتغال‌زایی توسط اساتید مجرب انجام گرفته است.
باهنر با اشاره به کمک‌های مومنانه انجام شده توسط بانوان در ماه مبارک رمضان افزود: شرکت در طرح سفره مهربانی و تهیه بسته‌های ارزاق معیشتی و شناسایی افراد آسیب دیده اقتصادی از ویروس کرونا، ارائه مشاوره‌های خانواده در دوران قرنطینه، آموزش‌های رایگان در راستای اشتغال‌زایی و کاریابی و فراهم آوردن مکان مناسب کسب و کار برای نیازمندان از جمله خدمات این کانون فعال خادمیاران است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید