از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

کتاب «قرآن در سبک زندگی روح‌الله» منتشر شد

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۵:۰۷
معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در ایام سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی کتابی را با عنوان قرآن در سبک زندگی روح‌الله تهیه و منتشر کرد.

به گزارش آستان نیوز، در کتاب قرآن در سبک زندگی روح‌الله جلوه‌های مختلف انس با قرآن در سیره و سبک زندگی آن بزرگمرد در قالب روایت‌های کوتاه برای مخاطب روایت شده است، در این کتاب تعداد ۸۷ قطعه روایت داستانی، به عدد عمر شریف حضرت امام خمینی‌(ره) با رعایت سیر تاریخی وقایع‌ از کودکی تا رحلت آن بزرگوار، از منابع معتبر استخراج شده و با ۸۷ روایت متناسب قرآنی از مجموعه فرمایشات پیامبر اکرم‌(ص) و امامان معصوم(ع) درباره قرآن تبیین و ارائه شده است.
این کتاب علاوه بر آموزش، به شناخت زندگی آن بزرگوار هم کمک می‌کند که با قلم توانای محسن قربانیان آفارانی و با محوریت زندگی و سیره حضرت امام خمینی(ره) در دوران زندگی‌شان جمع‌بندی شده و تأثیر قرآن و سیره پیامبر را در زندگی رهبر فقید انقلاب مورد بررسی قرار داده است.
این اثر از سوی اداره توليدات فرهنگى آستان قدس رضوی تهیه و با ویراستاری محتوایی انسيه غلامرضاپور و جواد نشاطى‌زاده و ارزیابی علمی حجت‌الاسلام والمسلمين سيد محمود مرويان حسينی و با سفارش معاونت تبليغات اسلامى آستان قدس رضوی به تیراژ 3000 نسخه چاپ و در اختیار زائران امام هشتم(ع) گذاشته شد.
طفل مکتب قرآن، محافظ قرآن، تا جوانی، مبلّغ قرآن، اولین اعلامیه، قیام برای خدا، اخلاص در عمل، تلاوت در تبعید، دفاع از مظلوم، قرآن و سیاست، بهترین موعظه، پایمردی، ایستاده در برابر ظلم، آیه و نامه و... از جمله عناوینی است که در  کتاب قرآن در سبک زندگی روح‌الله مطرح شده است.
یاد آور می‌شود؛ محصولات فرهنگی در قالب‌های مختلف از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تهیه و در بین زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) توزیع می‌شود.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید