۱۳۹۹-۰۳-۲۷

برتری فیلم مستند خادمیاران رضوی در جشنواره مردمی «سرو سفید»

اثر تولیدی کانون خبر و رسانه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان سمنان با عنوان «نسیم کرامت وزیدن گرفته» رتبه برتر بخش مستند گزارشی جشنواره مردمی و تولیدات هنری فضای مجازی «سرو سفید» را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از سمنان، آیین اختتامیه جشنواره مردمی و تولیدات هنری فضای مجازی سرو سفید شامگاه گذشته 26 خردادماه در سالن شهید بسطامی سپاه قائم استان سمنان با معرفی آثار برگزیده به کار خود پایان داد.
در این جشنواره آثار هنری در قالب‌های مختلف فیلم کوتاه، مستند گزارشی، استنداپ، نماهنگ، فتوکلیپ، موشن گرافیک و پویانمایی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که اثر تولیدی کانون خبر و رسانه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان سمنان با عنوان «نسیم کرامت وزیدن گرفته» رتبه برتر بخش مستند گزارشی این جشنواره برگزیده شد.
 آثار ارسالی به این جشنواره در پنج بخش «کرونا و راه‌های پیشگیری»، «کرونا و مدافعان سلامت»، «کرونا و جهادگران سلامت»، «کرونا و مسئولیت اجتماعی» و «کرونا، معنویت و امید اجتماعی» بود که علاقه‌مندان آثار خود را در قالب ویدئو و صوت و عکس گرافیک به دبیرخانه جشنواره سرو سفید ارسال کردند.
شایان‌ذکر است، یک‌هزار و ۱۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سرو سفید ارسال شد که از این تعداد ۲۷ اثر در بخش حرفه‌ای و ۲۲ اثر در بخش دانش‌آموزی توسط داوران به‌عنوان آثار برگزیده انتخاب شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

احیای روحیه بسیجی دوران جنگ موجب رفع مشکلات کشور است
تولیت آستان قدس رضوی احیای روحیه بسیجی دوران دفاع مقدس را موجب رفع مشکلات کشور دانست.

پخش زنده حرم مطهر