۱۳۹۹-۰۳-۲۹

جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در آذربایجان غربی برگزار شد

جلسه بزرگداشت دهه کرامت با حضور دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان، معاونت‌ها و مسئولین کانون‌های تخصصی خدمت رضوی برگزار شد .

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از ارومیه، حجت الاسلام اکبر نوروزنژاد دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان آذربایجان غربی در این مراسم با تشکر از زحمات و فعالیت‌های مختلف کانون‌ها، بر لزوم برگزاری برنامه‌های بزرگداشت دهه کرامت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد کرونا تاکید کرد.
وی عنوان کرد: شیوع ویروس کرونا چالش‌های زیادی را به وجود آورد و با وجود فعالیت‌ها و اجرای‌ طرح‌های مختلف همچون نسیم مهر رضوی و ضدعفونی معابر  و ... فعالیت در برخی از بخش‌ها کم رنگ بود اما در تلاش هستیم قوی‌تر از گذشته بتوانیم فعالیت‌های کانون های خدمت رضوی را ادامه دهیم و انتظارات بنیاد کرامت را برآورده سازیم .
حجت الاسلام نوروزنژاد افزود: در دهه کرامت انتظار می‌رود در بخش فرهنگی کانون‌های خدمت رضوی به مباحث فرهنگی بیش از پیش بپردازند .
وی تصریح کرد: سال گذشته در ایام دهه کرامت فعالیت و برنامه‌های قابل توجهی در کانون خدمت رضوی استان انجام گرفت و امسال نیز با توجه به بیماری کرونا در تلاش داریم تا در ایام دهه کرامت برنامه‌های بسیار خوب و قابل توجهی اجرا کنیم.
وی اضافه کرد: در حال حاضر ۲۵ کانون خدمت رضوی مشغول فعالیت هستند که امیدواریم با تلاش و برنامه‌های هدفمند بتوانیم فعالیت این کانون‌ها را افزایش دهیم.

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید

تولیت آستان قدس رضوی

تولیت آستان قدس رضوی با خانواده معظم شهدا دیدار کرد
تولیت آستان قدس رضوی همزمان با شب رحلت حضرت ام‌البنین(س) و سالروز تکریم مادران و همسران شهدا، با خانواده‌های معظم…

پخش زنده حرم مطهر