همزمان با ایام دهه کرامت در حال انجام است؛

پخش زنده ویژه برنامه «با تو حالم خوبه» رادیو جوان از جوار بارگاه منور رضوی

۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۸:۳۶
مدیر شبکه رادیویی جوان از پخش زنده ویژه برنامه رادیویی «با تو حالم خوبه» ویژه ایام دهه کرامت رضوی از جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) خبر داد.

علیرضا مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز گفت: ویژه برنامه رادیویی «با تو حالم خوبه» از سوم تیرماه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان به مدت 10 شب در ایام دهه کرامت همراه با آیتم‌های متعدد و جوان پسند با محوریت امام رضا(ع) به صورت زنده از بارگاه منور رضوی بر روی آنتن رادیو جوان می‌رود.
وی ادامه داد: این ویژه برنامه رادیویی از ساعت 30/19 تا 20 به مدت 30 دقیقه با همکاری مدیریت خبر ورسانه آستان قدس رضوی پخش می‌شود و تا سالروز ولادت امام رضا(ع) ادامه خواهد داشت.
مقصودی آیتم‌های این برنامه را شفایافتگان، خادمان خیر، پیوند‌ زوج‌های جوان در حرم رضوی، گزارش‌های ارسالی از شهرستان‌های مختلف، زیارت آنلاین، گفت‌وگو با میهمانان ویژه، گزارش زنده در حرم رضوی با جوانان، مسابقه عكس خویش‌انداز در حرم رضوی، گفت‌وگو دربارۀ معماری و فضای داخلی حرم و تاریخچۀ آن عنوان کرد.
مدیر شبکه رادیویی جوان خاطرنشان کرد: همچنین پس از دهه کرامت چهارشنبه هرهفته از ساعت 20 الی 21 شب مصادف با شب زیارتی حضرت رضا(ع) همین ویژه برنامه با عنوان «با تو حالم خوبه» به صورت پخش زنده از شبکه رادیو جوان به مدت یک ساعت پخش خواهد شد.
گفتنی است، «سیروس رجبی» و «مجتبی حسنی» تهیه‌كننده‌های این برنامه، ابوالفضل اینانلو، حسن خلقت دوست و مجید عسگری گویندگان و حسین قدیمی گزارشگر این برنامه هستند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید