نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه،

حضور خادمان رضوی در استان‌ها تاثیرگذار و ضروری تر است

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۵۷
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در جمع خادمان رضوی گفت: حضور شما در استان ها و شهرستان های مختلف و حمل بیرق رضوی تأثیرگذار بوده و در این ایام نیز ضروری تر به نظر می رسد.

به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در دیدار با خادمان حرم مطهر رضوی ضمن گرامیداشت دهه کرامت و قدردانی از حضور خادمین در این استان گفت: متأسفانه شیوع ویروس کرونا در کشور همه برنامه را تحت تأثیر قرار داده است و آرزو داشتیم مراسم های دهه کرامت گسترده تر برگزار می شد و مردم از حضور خادمین آستان قدس رضوی بیشتر بهره مند می شدند.

 وی گفت: بر اساس آیات و روایات، وجود مشکلات، بیماری ها و بلایا به منظور توجه بیشتر مردم به خداوند متعال است تا از خواب غفلت بیدار شده و از گناه و معصیت توبه کنند تا رحمت الهی بیشتر شامل حال بندگان شود.

حجت الاسلام قریشی یکی از فلسفه های این بیماری را بازگشت مردم به سوی خداوند عنوان کرد و گفت: ثمرات حضور خادمین آستان قدس رضوی در بین مردم متوجه کردن مردم با یاد و نام خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در ادامه سخنان خود ابراز کرد: حضور شما با توجه به محدودیت های مختلف و با رعایت تمامی شرایط بهداشتی بسیار ضروری است و ما قدردان حضور شما بزرگواران هستیم که یاد و نام علی بن موسی الرضا(ع) را در میان مردم گرامی می دارید.

وی گفت: خداوند متعال به شما خادمان که در محضر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) هستید نعمت و توفیق بسیار بزرگی عنایت فرموده که باید قدردان این لطف الهی باشید و ما هم باید بخواهیم تا چنین توفیقی نصیب حالمان شود چرا که حضور در محضر اهل بیت(ع) نهایت سعادت کسی است که می خواهد در مسیر عاقبت بخیری قدم برداشته و در قیامت مورد شفاعت حضرات معصومین قرار بگیرد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید