به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صورت می گیرد؛

برگزاری دویست و چهل و یکمین مسابقه «خط حزب الله» در حرم رضوی

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۱
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی دویست و چهل و یکمین مسابقه «خط حزب الله» در بارگاه قدسی آقا علی بن موسی الرضا(ع) برگزار می شود.

به گزارش آستان نیوز، مبارزه با فساد همواره از دغدغه‌های جدی رهبر انقلاب در طول سالیان رهبری ایشان و مطالبه بر زمین مانده ایشان از مسئولین نظام بوده است. خط‌ حزب ‌الله با عنوان «هیچکس مستثنی نیست» در سخن هفته این شماره خود به این مطالبه رهبر انقلاب و راه‌ حل چگونگی مبارزه با این پدیده از منظر ایشان پرداخته است. مسابقه فرهنگی این هفته نیز با هدف آشنایی مخاطبین از راهکارهای ریشه کن کردن زمینه های فساد، طراحی و به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم امام هشتم(ع) اجرا خواهد شد.
در بخشی از دویست و چهل و یکمین  نشریه «خط حزب الله» بیان شده است: «ریشه کن کردن زمینه های فساد: مبارزه با فساد اولا پیشگیری است بعد درمان است؛ قبلاً بایستی زمینه های فساد را از بین ببریم، بعد هم اگر فسادی به وجود آمد، بایستی درمان کنیم».
بهره‌ گیری بی ‌واسطه از اندیشه‌ ها و بیانات حضرت آیت ‌الله العظمی خامنه‌ای، راهبردها، رویکردها و مواضع مناسب با رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی کشور، منطقه و جهان از مهمترین اهداف انتشار نشریه خط حزب الله است که معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی این هفته هم میزبان مسابقه «خط حزب ‌الله» در حرم مطهر رضوی است.
آخرین مهلت شرکت در 241 امین مسابقه فرهنگی «خط حزب الله» هفتم مرداد ماه سال 1399 می‌باشد و علاقه ‌مندان برای شرکت در این مسابقه فرهنگی می ‌توانند پس از تکمیل پاسخنامه برگه مسابقه را به صندوق ‌های مخصوص مستقر در کیوسک‌ های راهنمای زائر بیندازید یا به صندوق پستی 351 - 91735 ارسال کنند و در صورت برنده شدن از جوایز فرهنگی و متبرک آستان قدس رضوی بهره مند شوند.
قرعه کشی این مسابقه فرهنگی به صورت روزانه انجام و نتیجه آن از طریق سامانه پیامکی 3000802222 به اطلاع برندگان ابلاغ خواهد شد.
یادآور می ‌شود؛ برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت ‌های فرهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی است که در طول سال به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می شود.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید