به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی صورت گرفت؛

توزیع 5000 بسته متبرک در بین خانواده شهدا

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۹:۱۲
همزمان با دهه کرامت، 5000 بسته متبرک از سوی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی تهیه و با همکاری کانون خادمیاران رضوی در میان خانواده ها شهدا در شهرستان های مختلف کشور توزیع شد.

فاطمه دژبرد؛ رییس مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در خصوص توزیع بسته های متبرک در گفت و گو با آستان نیوز گفت: به مناسبت ایام با برکت دهه کرامت و ولادت حضرت شمس الشموس(ع) و خواهر گرامیشان حضرت معصومه(س) 5هزار بسته‌ متبرک نمک و نبات از سوی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی تهیه و به همراه هدایای فرهنگی تهیه شده از سوی کانون خادمیاران آستان قدس رضوی در شهرهای مختلف کشور به خانواده شهدا اهدا شد.
وی افزود: این بسته ها در استان‌های البرز، تهران، اصفهان، آذربایجان غربی، بوشهر، خراسان جنوبی، زنجان، کرمان، کرمانشاه، کهگلویه و بویراحمد، گلستان، مرکزی، قم، سیستان و بلوچستان و همدان با کمک جمعی از خادمیاران در بین خانواده‌ها توزیع شد.
دژبرد گفت: همچنین در این ایام و به منظور بزرگداشت روز دختر خادمیاران رضوی در شهرستان‌های مختلف به دیدار خانواده‌های شهدا رفتند و با اهدای بسته‌های متبرک و هدایای تهیه‌شده شامل چادر نماز و شاخه گل از دختران شهدا تجلیل کردند.
وی افزود: حضور خادمیاران کانون شهدای آستان قدس رضوی اصفهان در منزل شهدای لشکر فاطمیون و اهدا هدایایی به دختران شهدا و تجلیل از آنان از دیگر برنامه‌هایی بود که به پشتیبانی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در ایام دهه کرامت صورت گرفته است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید