همزمان با ایام دهه کرامت صورت می گیرد؛

ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به زائران حرم مطهر رضوی

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۰۱
مدیر مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی از ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به زائران بارگاه مطهر رضوی در ایام دهه کرامت خبر داد.

سید محسن اصغری نکاح در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز، بیان کرد: در ایام دهه کرامت کلینیک تخصصی مشاوره و روانشناسی آستان مهر رضوی(واحد حرم مطهر) اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان به زائران و مجاوران بارگاه منور علی بن موسی الرضا(ع) می کند.
وی تصریح کرد: ارائه خدمات در کلینیک آستان مهر رضوی(واحد حرم مطهر) واقع در سردرب غربی صحن جامع رضوی (باب الهادی) با حضور اساتید و مشاوران متخصص در حوزه مشاوره و به صورت رایگان انجام می شود.
اصغری نکاح افزود: ارائه خدمات مشاوره در این کلینیک از ساعت 7 صبح الی 20 می باشد و مشاوران این مرکز در این ساعات آماده ارائه خدمات مشاوره ای به زائران و مجاوران بارگاه قدسی حضرت رضا(ع) هستند.
وی اضافه کرد: ارائه خدمات در این مرکز در زمینه‌های مختلف مشاوره‌ای از جمله موضوعات خانواده، حل تعارض زوجین، تربیتی، بالینی، مشاوره پیش از ازدواج و ... انجام می شود.
مدیر مرکز جامع مشاوره استان قدس رضوی افزود: این خدمات با هدف ارتقاء دانش خانواده و آموزش سبک زندگی اسلامی ارائه می‌شود.
وی یادآور شد: متقاضیان استفاده از خدمات مشاوره مرکز مشاوره حرم مطهر رضوی می‌توانند با مراجعه به این مرکز و یا تماس با شماره تلفن  32280945-051 برای تعیین نوبت و بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان اقدام نمایند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید