اهدا خون خادمیاران رضوی زاهدان در سالروز ولادت امام رضا(ع)

۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۲
دبیر کانون های خدمت رضوی استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع) جمعی از خادمیاران رضوی شهر زاهدان در اقدامی خداپسندانه خون خود را برای درمان بیماران نیازمند اهداء کردند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از سیستان و بلوچستان، دکتر دادخدا خدایار اظهار کرد: با هماهنگی سازمان انتقال خون استان سیستان و بلوچستان روز جمعه 13 تیر ماه و همزمان با ولادت با سعادت حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع) با توجه به کاهش شدید بانک خون استان جمعی از خادمیاران آستان قدس رضوی با هماهنگي کانون تعلیم و تربیت خادمیاران در زاهدان خون خود را جهت بیماران نیازمند اهداء کردند.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا در جهان و کشور با توجه به اعلام ریاست محترم سازمان انتقال خون استان باعث شده تا مردم جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون مراجعه کمتری داشته باشند.

خدایار ادامه داد: خادمیاران نیز در راستای تشویق مردم در ایام قرنطينه برای چندمین دوره نسبت به اهدای خون توسط خادمیاران رضوی استان اقدام کردند و انشاءالله این عمل خداپسندانه به صورت دوره‌ای و در مناسبت‌های مختلف با نابودی ویروس کرونا و به صورت مستمر توسط خادمان امام رئوف(ع) ادامه یابد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید