به همت انجمن ادبی رضوی،

جلسه مجازی شعر با موضوع «شهادت امام محمدباقر(ع)» برپا می شود

۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۷
جلسه مجازی شعر با موضوع «شهادت امام محمدباقر(ع)» به همت انجمن ادبی رضوی مؤسسه آفرینش ‌های هنری آستان قدس رضوی برپا می ‌شود.

به گزارش آستان نیوز، دوازدهمین جلسه از سری جلسات مجازی انجمن ‌های شعر رضوی سراسر کشور از سوی انجمن ادبی رضوی با مشارکت حوزه هنری خراسان جنوبی در قالب ارتباط با انجمن شعر رضوی بیرجند، دوشنبه، ششم مرداد 99 از ساعت 18 به صورت پخش زنده(live) در اینستاگرام برگزار خواهد شد.
این محفل ادبی مجازی با حضور محمد کاظم کاظمی مجری کارشناس و محمد جواد غفورزاده(شفق) استاد جلسه همراه با ارتباط ویژه با غلامرضا سازگار از تهران و معرفی کتاب برپا می ‌شود.
علی اکبر حسامی(دبیر انجمن شعر رضوی بیرجند)، سید هاشم وفائی و علیرضا خاکساری، از دیگر میهمانان این جلسه شعر مجازی به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت امام محمدباقر(ع) هستند.
علاقه مندان از طریق صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش ‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی aqart.ir و صفحه اینستاگرام حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان جنوبی به نشانی Honar.kj به صورت غیرحضوری می ‌توانند این محفل شعرخوانی استادان و شاعران مطرح استان و کشور را دنبال کنند.  
لازم به ذکر است، دوستداران شعر آیینی می ‌توانند برنامه‌ های ادبی این مؤسسه را به ویژه در دوران رعایت فاصله‌ گذاری اجتماعی از طریق صفحات آن در شبکه های مجازی مختلف از جمله اینستاگرام، پیام‌ رسان بله و... همچون صفحه اینستاگرام انجمن ادبی رضوی به نشانی anjoman_adabi_razavi@ پیگیری کنند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید