از سوی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک،

برنامه مجازی «باززنده سازی کاشی معرق در تاریخ معاصر ایران» برگزار می شود

۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۹
برنامه روایت هنر با عنوان «باززنده سازی کاشی معرق در تاریخ معاصر ایران» از سوی مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در بستر مجازی برگزار می شود.

به گزارش آستان نیوز، این برنامه با نگاهی به کاشی های معرق ساختمان کتابخانه و موزه ملی ملک بزرگترین موقوفه فرهنگی آستان قدس رضوی در تهران با حضور راحله کاظم پور استاد دانشگاه، پژوهشگر و هنرمند کاشی گر کشور، چهارشنبه هشتم مرداد 1399 از ساعت 16 در بستر اینستاگرام برای مخاطبان به صورت زنده پخش خواهد شد.
دوستداران فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی می توانند برنامه مجازی روایت هنر باززنده سازی کاشی معرق در تاریخ معاصر ایران مؤسسه کتابخانه و موزه ملی ملک را از طریق صفحه اینستاگرام این مؤسسه به نشانی (malek_museum_library) دنبال کنند.
کتابخانه و موزه ملی ملک توسط حاج حسین آقا ملک بزرگترین واقف معاصر ایران در سال 1316 خورشیدی بر بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) وقف شده است و در حال حاضر در تهران، میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد(میدان مشق) قرار دارد.
خدمات این موقوفه فرهنگی با توجه به رعایت فاصله ‌گذاری اجتماعی در دوران مقابله با بیماری کرونا همچنان به‌‌ صورت غیرحضوری ارائه می‌ شود.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید