همزمان با دهه ولایت و امامت:

«پرده ‌خوانی وقایع غدیر» در آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار می شود

۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۱
همزمان با دهه امامت و ولایت(از عید سعید قربان تا عید غدیر خم) ویژه برنامه «پرده ‌خوانی وقایع غدیر» در حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برگزار می شود.

معاون موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی در گفت وگو با آستان نیوز هدف از برگزاری این ویژه برنامه را زنده نگه داشتن معارف ولایت علوی و واقعه غدیر خم در اذهان مردم به ویژه نسل جوان و استفاده از هنر اصیل و تاثیرگذار نقالی در تبیین و ترویج فرهنگ دینی و احیاء اشعار و متون ادبی غنی ایرانی و اسلامی با محوریت ولایت عنوان کرد.
مهدی قاسم زاده تصریح کرد: حجت الاسلام والمسلمین آزاد کارشناس ارشد امور خانواده از قم در این برنامه به اجرای پرده خوانی با موضوع مقام شامخ ولایت حضرت امیرالمومنین(ع) بر مسلمانان، مفهوم و داستان واقعه غدیرخواهد پرداخت.
وی ادامه داد: «پرده‌ خوانی وقایع غدیر» از روز شنبه مصادف با‌ ۱۱‌‌ مرداد به مدت ۵ روز بعد از نماز مغرب و عشاء در رواق حضرت امام خمینی(ره) آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) اجرا می شود.
قاسم زاده با بیان اینکه در دهه ولایت و امامت واحد مشاوره نور الهدی ویژه زائران و مجاوران فعال است، یادآور شد: علاقه مندان برای تعیین وقت واحد مشاوره نورالهدی مستقر در فرهنگسرای حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) می توانند با شماره 05632813300 داخلی 133 تماس حاصل کنند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید