در آستانه عید غدیر خم صورت گرفت،

خلق تابلوی نقاشی خط «دولت عشق» در نگارخانه رضوان مشهد

۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۱
در آستانه عید غدیر خم تابلوی بی بدیل نقاشی خطی با عنوان «دولت عشق» به همت مکتب هنر رضوان وابسته به مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در نگارخانه رضوان مشهد خلق شد.

به گزارش آستان نیوز، این اثر بی بدیل نقاشی خط توسط علیرضا بهدانی هنرمند برجسته خراسانی و مدرس مکتب هنر رضوان با توجه به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دوران مقابله با بیماری کرونا بدون مخاطبان حضوری در 14 مرداد سال جاری در نگارخانه رضوان مشهد خلق شد.
در تابلوی دولت عشق، نام مبارک امام علی(ع) به شکل دایره ای و به خط شکسته نستعلیق با مرکب رنگی بر روی ورق طلا، هزار و 100 بار تکرار شده است.
فیلم این برنامه هنری در راستای گرامی داشت ایام دهه ولایت و امامت، اشاعه فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی و ایجاد شور و نشاط معنوی در دل مخاطبان فضای مجازی به همت مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی تهیه شده است و پنج شنبه 16 مرداد سال جاری به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر در شبکه های مجازی این مؤسسه منتشر خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برنامه های هنری مکتب هنر رضوان را از طریق صفحه اینستاگرام آن به نشانی  rezvan_artschool@ و صفحه اینستاگرام مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی به نشانی aqart.ir@ دنبال کنند.
لازم به ذکر است، مؤسسه آفرینش ‌های هنری آستان قدس رضوی با توجه به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عدم امکان برگزاری برنامه ‌های مختلف هنری جمعی خود در دوران مقابله با بیماری کرونا در کشور، برنامه‌ های متنوعی را در حوزه هنرهای اسلامی- ایرانی با بهره ‌گیری از بستر فضای مجازی برگزار کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید