به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صورت گرفت؛

انتشار مجله «کبوتران حرم» ویژه عید بزرگ غدیر

۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۸
سرپرست اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: سی و ‌ششمین شماره از مجله «کبوتران حرم» ویژه دهه ولایت به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تهیه و منتشر شد.

احسان یوسف پور ؛ سرپرست اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز، اظهار کرد: ویژه ‌نامه «کبوتران حرم» عنوان کتاب مجله ‌ای است که در مناسبت‌ های مختلف از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی برای زائران خردسال حرم مطهر امام رضا(ع) تهیه و چاپ می شود.
وی  با بیان اینکه یکی از امتیازات ویژه نامه کبوتران حرم انتقال مفاهیم دینی، معرفی مناسبت ‌های ملی و مذهبی به زبان ساده و کودکانه است، افزود: سی و ششمین شماره از مجله کبوتران حرم ویژه دهه ولایت با هدف انتقال پیام های نهفته در واقعه غدیر به نسل جوان بخصوص زائران خردسال بارگاه منور امام هشتم(ع) به همت اداره تولیدات فرهنگی و به سفارش معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طراحی و منتشر شد.
سرپرست اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی تصریح کرد: محتوای این شماره نشریه کبوتران حرم به همت کارشناسان و اساتید برجسته حوزه‌های مختلف علمی و روانشناسی کودک جمع بندی شده است و در شمارگان 2 هزار نسخه تولید شده و در ایام دهه ولایت در اختیار زائران خردسال حرم مطهر رضوی قرار گرفت.
وی گفت: «عیددیدنی»، «زیباتر از بهشت»، «شهید مقاومت»، «چه ماه خوبی»، «بهترین سفر»، «عید آسمانی» و... از جمله عناوینی است که در قالب ‌های جذاب شعر، داستان، بازی، مسابقه، جدول و سرگرمی به همراه تصاویر زیبا در این شماره از نشریه کبوتران حرم، به رشته تحریر در آمده است.
یوسف پور افزود: نشریه کبوتران حرم ویژه کودکان با رویکرد آشنایی زائران خردسال امام رضا(ع) با آموزه‌های دین مبین اسلام و سیره ائمه عصمت و طهارت(ع) در طول سال و مرتبط با موضوعات مختلف از سوی اداره تولیدات فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طراحی شده و به صورت رایگان در اختیار زائران خردسال قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا بیشتر محصولات فرهنگی این اداره به صورت مجازی ارائه می شود، ابراز کرد: بهره مندی از مجموعه‌ مراسم حرم مطهر رضوی از طریق سایت رسمی اداره تولیدات فرهنگی حرم مطهر رضوی به آدرس archive.razavi.ir امکان پذیر است و علاقه مندان می توانند با مراجعه به این سایت محصولات و برنامه ها را ملاحظه کنند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید