به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد،

برگزاری مسابقه فرهنگی «کبوتران حرم» با محوریت امامت و ولایت

۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۹
سی و ششمین مسابقه فرهنگی «کبوتران حرم» ویژه کودکان با محوریت امامت و ولایت در حرم مطهر امام هشتم(ع) برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، این مسابقه فرهنگی ویژه کودکان زائر امام رضا(ع) با هدف آشنایی کودکان با چگونگی جانشینی امام علی(ع)، ولایت ائمه معصومین(ع) و معرفی ولی فقیه در جامعه اسلامی طراحی شده است که مشتمل بر مطالب جذاب و سرگرم کننده با موضوع سیره اهل بیت(ع) و غدیر است.
مسابقه فرهنگی کبوتران حرم ویژه دهه ولایت، مختص مخاطبان و کودکان زائر 7 تا 11 سال است و سوالات مسابقه برگرفته از تصاویر و مطالب ارائه شده در مجله کودکان کبوتران حرم است که طراح این مسابقه با بیانی شیوا و کودکانه سعی در پرکردن اوقات فراغت کودکان در دهه ولایت و امامت در حرم مطهر رضوی داشته است.
برگزاری مسابقه فرهنگی «کبوتران حرم» ویژه کودکان در بارگاه منور امام مهربانی‌ ها متمرکز به ایام دهه ولایت است و روزانه به برگزیدگان این مسابقه هدایایی از سوی آستان قدس رضوی اهدا می‌شود.
آخرین مهلت شرکت در این مسابقه فرهنگی تا 30 مرداد ماه سال جاری است و علاقه ‌مندان می‌توانند با روش های ارسال جواب سوالات همراه با نام و نام خانوادگی و محل سکونت به سامانه پیامکی 3000802222، مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامعه آستان قدس رضوی به نشانیrazavi.aqr.ir‌، پاسخ به سوالات در پاسخنامه و تحویل به صندوق های مخصوص مستقر در کیوسک های راهنمای زائر و یا ارسال پاسخنامه به وسیله صندوق پستی 91735351  یکی از برندگان این مسابقه باشند.
 یاد آوری می شود؛ برگزاری مسابقات، تولید محصولات فرهنگی، انتشار کتاب، انتشار پوستر و کارت پستال از جمله فعالیت های فرهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی است که در مناسبت های مختلف و در طول سال انجام می شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید