همزمان با عید غدیر انجام شد؛
توزیع بیش از 1300 پرس غذای متبرک حضرت رضا(ع) در بیمارستان‌های مشهد
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۲
همزمان با عید سعید غدیر، هزار و 380 پرس غذای متبرک حضرت رضا(ع) با حضور خادمان و خادمیاران رضوی در چهار بیمارستان شهر مشهد توزیع شد.

هادی غلامی جانشین مدیریت امور مجاورین آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز؛ در رابطه باکیفیت اجرای این برنامه گفت: طی دو روز 17 و 18 مردادماه، چهار بیمارستان شهر مشهد تحت پوشش طرح توزیع غذای متبرک حضرت رضا(ع) در دهه ولایت قرار گرفتند.
وی با اشاره به اینکه از آغاز دهه ولایت، غذای متبرک حضرت در 11 بیمارستان شهر مشهد توزیع‌شده، افزود: کارکنان و بیماران چهار بیمارستان امام زمان(عج) از 250 پرس، بیمارستان 22 بهمن از 210 پرس، بیمارستان ثامن‌الائمه(ع) از 420 پرس و بیمارستان 17 شهریور از 500 پرس غذای گرم متبرک بهره‌مند شدند.
گفتنی است، مدیحه‌سرایی و ذکر نام اهل‌بیت(ع) توسط خادمان بارگاه منور رضوی و نیز تقدیر از خدمات و زحمات کادر درمانی بیمارستان‌ها، بخش‌های دیگری از اجرای این برنامه معنوی هستند.
یادآور می‌شود، طرح مناسبتی تهیه و توزیع غذای متبرک حضرت رضا(ع) از روز عید قربان آغازشده و تا پوشش دادن همه بیمارستان‌های سطح شهر مشهد ادامه پیدا می‌کند و پس‌ازآن در بیمارستان‌های خراسان رضوی به اجرا گذاشته خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید