سرپرست اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی خبر داد؛

ارسال 150000 کارت پستال تبریک عید غدیر به مخاطبان نورالهدی

۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۸
سرپرست اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: در ایام دهه ولایت 150 هزار کارت پستال تبریک عید غدیر ویژه مخاطبین کودک و نوجوان نورالهدی ارسال شد.

به گزارش آستان نیوز، احسان یوسف پور، سرپرست اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: طرح نورالهدی در راستای تقویت ارتباط با زائر طراحی شده است و به منظور تجمیع محتوای ارسالی به مخاطبان و توسعه بیشتر این طرح، اداره تولیدات فرهنگی در مناسبت های مختلف اقدام به تهیه محصولات آموزشی در قالب های جذاب و متنوع  ویژه کودک، نوجوان و جوان می‌کند که تهیه کارت پستال تبریک عید غدیر یکی از فعالیت های این اداره بود.
وی افزود: شبکه مخاطبان نورالهدی با رویکرد معرفت افزایی زائران بارگاه منور رضوی راه اندازی شده است و با تولید و  ارسال محصولات الکترونیکی از طریق ایمیل و ثبت نام اعضای جدید در طرح آموزشی نورالهدی خدمات ارزنده ای به مخاطبین خود ارائه می دهد که امسال نیز تعداد 150 هزار کارت پستال تبریک عید غدیر  تولید و در ایام دهه ولایت برای مخاطبین کودک و نوجوان ارسال شد.
سرپرست اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور تسهیل در بهره‌مندی مخاطبین بیشتر محصولات تولیدی  این مجموعه در فضای مجازی حرم مطهر رضوی به مخاطبین ارائه می‌شود.
وی افزود: بر روی کارت‌های تبریک عید غدیر، اشعاری به زبان ساده و رسا همچون: «دست گرم پدر فاطمه در دست علی‌‌ست، بعدازاین بار نبوت همه در دست علی‌ست»، «راز خلقت همه پنهان شده در عین علی‌ست، کهکشان‌ها نخی از وصله نعلین علی‌ست»، «هر چه در عالم بالاست تصرف کرده، شب معراج به من سیب تعارف کرده» بیان‌شده و همراه با تصاویری با موضوع امیرالمؤمنین علی(ع) تولید و به‌منظور شادباش به مخاطبین نورالهدی ارسال شد.
یوسف پور گفت: بهره‌مندی از مجموعه‌ مراسم حرم مطهر رضوی از طریق سایت رسمی اداره تولیدات فرهنگی حرم مطهر رضوی به آدرس archive.razavi.ir امکان‌پذیر است.
یادآوری می‌شود؛ برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، انتشار پوستر و کارت پستال ازجمله فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی است که در مناسبت‌های مختلف به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید