توزیع هدایای علوی به کودکان توسط خادمیاران رضوی بهاباد

۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۰۶
خادمیاران رضوی شهرستان بهاباد یزد، بسته های فرهنگی، آموزشی و سرگرمی را به کودکان این شهر هدیه دادند تا خاطره ای زیبا از بهترین عید شیعیان در ذهن کودکان نقش بندد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از یزد، مسئول کانون های خدمت رضوی شهرستان بهاباد ضمن تبریک ایام میلاد امام موسی کاظم(ع) و دهه امامت و ولایت، کار فرهنگی در حوزه کودکان را راهی مناسب برای فرهنگ سازی ولایت مداری در جامعه دانست و از تهیه و توزیع بسته های فرهنگی برای خانواده های این شهر خبر داد.

محمدرضا غنی زاده به اجرای گروه سرود پاتوقی در نقاط مختلف شهر اشاره کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا برگزاری جشن به صورت اجتماع امکان پذیر نیست در همین رابطه با همکاری گروه سرود نجوای حرم و با محوریت خادمیاران رضوی، برنامه های شاد و جذابی در نقاط مختلف شهرستان همزمان با دهه ولایت برگزار شد.

وی همچنین به برگزاری جشن محدود به صورت برخط در فضای مجازی اشاره کرد و ادامه داد: جشنی نیز با حضور هنرمندان شهرستانی از طریق فضای مجازی برگزار شد که خوشبختانه مورد استقبال مردم قرار گرفت.

مسئول کانون های خدمت رضوی شهرستان بهاباد همچنین با اشاره به اهمیت اطعام در روز عید غدیر گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ عدد غذای گرم در ظهر و شام عید غدیر پخت و توسط خادمیاران رضوی بین نیازمندان و محبان اهل بیت(ع) توزیع شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید