تقدیر خادمیاران رضوی از کارکنان صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرکز اصفهان

۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۲
خادمیاران رضوی محله نورباران اصفهان با حضور در صدا و سیمای مرکز اصفهان با توزیع بسته های متبرک رضوی بین کارکنان این سازمان از آنان تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از اصفهان، خادمیاران رضوی کانون محله نورباران با حضور در صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرکز اصفهان و دیدار با بهرام عبد الحسینی، مدیر کل صدا و سیما مرکز اصفهان، ضمن قدردانی از تلاش های کارکنان این سازمان برای پوشش فعالیت ها و اقدامات خادمیاران رضوی در رسانه ملی بسته های متبرک رضوی بین آنان توزیع کردند.

عبدالحسینی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان در این مراسم خطاب به خادمیاران رضوی گفت: همدلی و تلاش شما در ایام سخت کرونایی ستودنی است و مجموعه خدمات و فعالیت های آستان قدس رضوی نیز موضوعی است که می تواند در مستندسازی و سایر فعالیت های صداوسیما مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از عرصه هایی که صداوسیما در راستای آن برنامه سازی می کند، ترویج معارف و سیره وجود مقدس حضرت رضا(ع) و معرفت افزایی عموم جامعه نسبت به خاندان عصمت و طهارت(ع) است و بدون تردید تحقق مقصود اثر گذاری فرهنگی در جهان اسلام بدون همکاری و همراهی اصحاب رسانه ممکن نیست.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید