پیام  خالد بطش عضو شورای مرکزی جهاد اسلامی فلسطین به همایش لشکر فاطمیون

۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۱
خالد بطش عضو شورای مرکزی جهاد اسلامی فلسطین در پیامی تصویری به نخستین همایش لشکر فاطمیون افغانستان گفت: حق مبارزه با اسرائیل را برای خود حقی مسلم می دانیم.

به گزارش آستان نیوز، متن این پیام که به صورت تصویری در این همایش پخش شد به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت اقایان و خانمهای محترم که در تشکیل همایش جوانان محور مقاومت در مشهد شرکت کرده اند.

 خداوند  بزرگ در سوره انبای می فرماید : شما یک امت واحد هستید و من خدای شما .پس مرا عبادت کنید .

با سلام و درود بر پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و آل و خاندان مطهرش..سید و آقای تمامی فرستادگان خدا .

از فلسطین اشغالی و از غزه که تحت حمله های وحشیانه رژیم اشغالگر شب و روز خود را سر می کند با شما سخن می گوییم .و از گوشه گوشه قدس شریف  که همان محل محشر خداوند است .

درود و سلام بر جوانان امت اسلامی می فرستیم .

جوانان مقاومت اسلامی که تمام وظیفه خود را بر آزادی قدس می دانند و برخورد با تمامی فتنه ها و مصالحه های غرب گرایانه و قبول اشغالگر اسراییلی که جز ذلت با خود به این خاک نیاورده است و نخواهد آورد .

جوانانی که آبروی اسراییل را خواهند برد و آنان ‌را به ذلت خواهند کشاند .

جوانانی که تصمیم به جنگ و رویارویی با استکبار آمریکا و رژیم صهیونیسم گرفته اند و در هر میدان و عرصه ای آماده مقابله و جنگ با این دشمن شوم هستند .مجاهدانی که خود را برای آزادی قدس آماده کرده اند .جوانان و مجاهدینی که هیچ گاه تسلیم نخواهند شد و هیچ ترسی از استکبار ترامپ و نه وحشیگری رژیم صهیونیسم اشغالگر ندارند .

هر چند که شب و روز زیر شلاق بمباران و گلوله های اشغالگران باشیم و آن را وسیله تهدید برای ما قرار داده است و تمامی بزرگان و فرماندهان محور مقاومت را که اسوه مقاومت در کشورهای عربی و اسلامی هستند را تهدید می کنند.

فرماندهانی که کارشان مبارزه با نقشه های شوم صهیونیستی است ‌و از میان آتش و دوی که اشغالگر به راه انداخته در حال مبارزه با استکبار جهانی هستند .و از شرف امت اسلامی و کرامت آن دفاع می‌کنند که تمامی کرامت ما به همین قدس شریف منتهی است و امروز بدست اسراییل اشغالگر تهدید و اشغال شده است.

سلام و درود ما بر جوانان غیور و فاطمیون افغانستان که در حال دفاع از قدس هستند ؛ مجاهدانی که حضرت فاطمه(س) به آنها این درجه را اعطای کرده است؛ و تمام جوانان امت اسلامی .

برادران گرامی مجاهدین آینده و جاماندگان از شهادت و نسل پدران مقاومت ؛ حاج قاسم سلیمانی و حاج عماد مغنیه و حاج ابوالعطائ و حاج احمد جعفری و ای کسانی که برای مقاومت و نجات بلاد اسلامی بوجود آمده اید و آزادی فلسطین را خواستار بودید؛ امروز امت اسلامی در راهی سخت و پر پیچ و خم قرار دارد. راهی که پر از موانع است موانعی که آمریکا و اسراییل بر سر راه شما قرار می دهد آن هم با همکاری بعضی متحدانشان در منطقه و با ریاست بی عقلی همانند ترامپ‌ دیوانه که سعی می کنند به نقشه خود که چپاول این امت است جامه عمل بپوشانند .

 هم اکنون اسراییل و آمریکا در کشورهای دیگر نیز همین رویه را دارند و تمام آنچه سرمایه امت اسلامی است را در این کشورها تهدید می کنند .

دزدی و چپاول امت اسلامی نقشه همین رژیم منحوس است .تا جایی که تمام اعضای امت اسلامی ضعیف باشد و از هیبت درهم شکسته اسراییل اشغالگر حمایت کنند و هر آنچه که بخواهد با قتل و غارت از این امت بگیرد و با ویرانی و اشغال تمام ممالک امت اسلامی را تهدید کند و امنیت فلسطین را ازبین ببرد، اینجاست که باید گفت: مایه تاسف است که بعضی کشورهای امت اسلامی تسلیم تصمیمات صهیونیسم اشغالگر شدند و هر آنچه در حکومت آمریکا دیکته شده است را سر لوحه امور خود قرار می دهند .

هدف استکبار این است که به اسراییل حق اثبات وجود و داشتن کشور در سرزمین قدس را بدهد و با ایجاد توافق های کورکورانه که باعث ذلت است مشروعیت آن را اعلام کنند .

مایه تاسف است که راه ورود صهیونیسم به کشورهای اسلامی، برپایی کنفرانس های امنیتی،  ورزشی و فرهنگی باشد. این امور برای این است که امت اسلامی دیگر راهی برای مبارزه و الزامی برای آن بر خود نبیند .

اینجاست که تشکیل محور مقاومت و اهمیت آن به چشم می آید این محور برای مبارزه با راه های غلط، سیاست های کج و اتحاد تمام مسلمانان و ایجاد هدفی مشترک به نام آزادی فلسطین و حمایت از آبروی امت اسلام است.

در برابر نقشه های شوم غربی و اسراییل منحوس و اشغالگر محوری داریم که ستون فقرات این امت است همان محوری که نامش نشان از آزادی قدس و ویرانی اشغالگران دارد و به همین علت است که جمهوری اسلامی ایران امروزه تحت فشار قرار گرفته است تا اراده این ملت و کشور بزرگ در هم بشکند .

اما تمامی تجربه ها نشان از این دارد که جمهوری اسلامی اراده ای شکست ناپذیر دارد و هیچ گاه عقب نشینی نخواهد کرد‌.

امروزه جهان ما با بدترین فتنه و توطئه ها روبروست آن هم برای از بین بردن نام فلسطین و دور راندن ساکنان اصلی آن که مسلمانان مهاجرانی هستند که خانه هایشان را به زور از آنها گرفته اند  .

نقشه شوم معامله قرن که تمام خباثت آمریکا در آن عیان است و یکی از این نقشه های خبیثانه که به تازگی رو شده است الحاق منطقه الأغوار فلسطین به اسراییل اشغالگر است .

کشوری که به خودی خود وجود ندارد و به زور وجود خود را نگه داشته است و به زعم آمریکا فقط کشور به حساب می آید.

این همان مرحله مورد نظر آنها است تا تمام امت اسلامی هیچ کمکی به فلسطین نکرده بلکه برای دوستی با غرب و منفعت بردن از دوستی اسراییل بر مردم فلسطین فشار نیز بیاورند و از اینکه خانه های هم‌کیشان آنها بدست اسراییل اشغال شود راضی باشند .

سلام و درود بر روح پاک شهدا و در ابتدای آنها فرماندهان محور مقاومت دکتر رمضان عبدالله، سردار و دوست ما قاسم سلیمانی، شهید المهندس، مجاهد عماد مغنیه  و تمامی شهیدان گران قدر ما در جای جای جهان .

ما تمام تاکید خویش را بر مبارزه و اصرار بر زوال اسراییل خواهیم گذاشت و حق خود را در مبارزه حقی مسلم می دانیم . حقی که با اسلحه احقاق می شود. اسلحه هایی که نامشان  فتحی شقاقی ؛ عبدالله شلح و احمد یاسین است .

برای آزادی فلسطین از دست صهیونیست اشغالگر؛ تمام تاکید خود بر تشکیل جامعه ای متحد با تمام اعضای آن را داریم؛ که خود باعث پیشگیری از هم پاشیدگی می شود و اتحاد یکی از دلایل عدم شکست است .

 

 

از هر نقشه راه یا فتنه دیگری که بر مشروعیت حکومت غاصب اسراییلی صحه گذارد با نام خیانت یاد میشود و تمام مخالفت خود با آن نقشه را اعلام میداریم و از همه اطراف امت خواهانیم مشروعیت رژیم اشغالگر را پس گرفته و مشروعیت آن را باطل بدانند .

و از تمامی کشورهای اسلامی در تمام نشست ها و کنفرانس ها در کشورهای عربی و اسلامی میخواهیم که این موضوع را اعلام کنند تا بتوانند به کمک غزه و فلسطین و رفع محاصره از آن و ظلمی که استبداد گران بر آن قائل شده است را کنار زد.

از تمام امت اسلامی خواهانیم که با یکدیگر متحد شده ؛ با تمام اعضا بر سر نابودی اسراییل و رژیم صهیونیستی_آمریکایی متحد شوند.

ما با مقاومت خود در قرن های گذشته این را ثابت کرده و تمام حمله های دشمانان و غربی ها را ناکام گذاشتیم پس بار دیگر نیز می توانیم .

اما امانتی که در دست جوانان محور مقاومت است که همان نگه داشتن و در امان ماندن از شکست ها در برابر اسراییل و امریکا است را خواهانیم و ماموریت این محور حفظ آبروی امت اسلامی است و باید در حفظ آن کوشا بود .

و ما تاکید می کنیم مسئله فلسطین مهم ترین و اصلی ترین ماموریت ماست و باید تمام امت عرب و مسلمانان جهان این گونه باشند .

تاکید می کنیم که رژیم اشغالگر صهیونیستی تنهاست و هیچ دوستی در منطقه ندارد و تمام کشورهای اسلامی و عربی در منطقه بدانند که اسراییل تنها دشمن ماست و ما تمام مسئولیت قتل و غارت امت اسلامی را بر گردن این رژیم میدانیم .

ما تمامی در خواست ها در حکومت لبنان مبنی بر اعلام حکومت اجنبی ها بر این کشور را غیر قابل اجرا و مخالف با آرمان‌های خود و امت اسلامی میدانیم و به کشور عزیز لبنان و نیروهای محور مقاومت سلام و درود میفرستیم که از طرف کشورهای مستبد غربی مورد هدف قرار گرفته تا بتوانند بر آن سلطه گری کنند .

از خداوند متعال خواهان شادی روح شهیدان در بندر بیروت هستیم که دلیلی بر دخالت‌های غربی و ایجاد نقطه هدفی برای سلطه گری و زیر سلطه بردن لبنان شده است .

همان هدفی که بتوان میان امت اسلامی اختلاف بیفکنند .

تمام این اهداف باید ناکام بماند و ماموریت ما ناکام گذاشتن آنهاست. تمام توطئه های مستبدان و سلطه گران باید در نطفه خفه شود و ان شاالله با اتحاد بتوانیم به آن برسیم.

از خداوند خواهان عمر با عزت برای تمام جوانان غیور محور مقاومت و امت اسلامی هستیم .

باشد تا بتوانیم روزی تمام اشغالگران را بیرون رانده، اهداف آنان را ساقط کرده و رژیم منحوس صهیونیستی اسراییل را ازبین ببریم .

و سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

لازم بذکر است امشب نخستین همایش لشکر فاطمیون افغانستان در صحن امام حسن(ع) حرم مطهر رضوی برگزار شد.

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید