پیام شیخ اکرم برکات؛ معاون فرهنگی حزب الله لبنان به همایش لشکر فاطمیون

۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۰:۲۳
شیخ اکرم برکات؛ معاون فرهنگی حزب الله لبنان برای نخستین همایش لشکر فاطمیون در حرم مطهر رضوی، پیامی تصویری صادر کرد.

به گزارش آستان نیوز، متن این پیام که به صورت تصویری در این همایش پخش شد به شرح زیر است:

ای مجاهدین ، لشکر فاطمیون عزیز ، ای حضار محترم:

وقتی در چهره های شما ، ای مجاهدین لشکر فاطمیون نگاه می کنیم ، آن شهید بزرگوار ، سردار حاج قاسم سلیمانی را به یاد می آورم. ما به یاد مهدویت و یاران حضرت مهدی(عج) می افتیم.

درس عملی که از حاج قاسم آموخته ایم این است که یار حضرت مهدی(عج) کسی است که محدود به جغرافیا نیست، بلکه یک دید جهانی دارد.

مهدی یاور کسی است که در کانون ولایت مداری می باشد و تقوا گونه زندگی می کند و همان طور که سید مقاومت، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن نصرالله می گویند، هر جا که باید باشد، هست؛ این تقوا است.

مجاهدین و یاران حضرت مهدی(عج) ایرانی، در همه عرصه های ولایت با تقوا هستند و مجاهدین مهدی یاور عراقی محدود به جغرافیای عراق نیستند و همان گونه که مجاهدین و مهدی یاوران بحرینی مرز و جغرافیایی را نمی‌ شناسند و  همانگونه که بواسطه ی فرهنگ مهدویت، مهدی یاوران مجاهدین لبنانی در فلسطین تأثیر گذارند، در یک کشور عربی برای فلسطین زندانی می شوند و در بوسنی و هرزگوین کشته می شوند و یک نفر در راه تحقق فتوای امام در انگلیس به شهادت می رسد.

مهدی یاوران در لشکر فاطمیون که از وسط مزار شریف به راه افتادند و در قلبشان عاشقانه مقدسات پیغمبر(ص) و اهل بیت(ع) را نهادینه کردند؛ در همه ساحت های ولایت مداری حاضر شدند. آمدند تا در مقابل دشمن طرد شده بایستند و موانع ظهور حضرت مهدی(عج) را طرد کردند.

به همین دلیل همه ما مدیون مجاهدین، شهدا و جانبازان لشکر فاطمیون هستیم؛ همانان که در پیشانی هایشان عزت و پیروزی و شجاعت و فداکاری و صبر را ثبت کردند. آنان مردانی هستند که (با ایمان) از دورترین نقطه شهر تلاش کردند؛

تلاش کردند برای نزدیک شدن ظهور مهدوی.

به این جهت همه ی ما مدیون رزمندگان فاطمیون هستیم به خاطر مجاهدت هایشان. از لبنان، از طرف مجاهدین لبنان، از سید مقاومت در لبنان و از کل منطقه که دغدغه ی فلسطین دارند درود و سلام را به مجاهدین لشکر فاطمیون تقدیم می کنیم.

 

برچسب ها:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید