هم‌زمان با گرامیداشت روز پزشک انجام گرفت

قدردانی مدیرعامل بیمارستان رضوی از فرماندهان مدافع سلامت در مشهد

۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۷:۵۵
هم‌زمان با گرامیداشت روز پزشک، مدیرعامل بیمارستان رضوی از سرداران و فرماندهان مدافع سلامت در مشهد قدردانی کرد.

به گزارش آستان‌نیوز، دکتر محسن محور، مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی، روز گذشته با حضور در ستاد مبارزه با ویروس کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از دکتر بحرینی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر بدیعی؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و سایر فعالان در ستاد مبارزه با ویروس کرونا و نیز سایر معاونان و مسئولان این دانشگاه به‌طور ویژه قدردانی کرده و این بزرگواران را «فرماندهان مدافع سلامت» در مشهد خواند.
وی افزود: شما پزشکان حاضر در این ستاد و در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، طلایه‌داران ایثارگری در امر خدمت بوده و اکنون جان‌نثاری 16 پزشک و پرستار به‌عنوان شهدای خدمت در مسیر حفظ جان انسان‌ها گواه این امر است.
دکتر محور ادامه داد: از دست دادن بزرگانی چون دکتر خوارزمی و دکتر خسروی خراشاد داغ بزرگی بود که بر پیشانی جامعه وزین پزشکی استان نشست و هر روز غم از دست دادن این بزرگ‌مردان عمیق و عمیق‌تر می‌شود اما درسی که از این بزرگان به ما رسیده مقاومت و مبارزه همگانی با این ویروس و رعایت همه‌جانبه پروتکل‌های بهداشتی است.
گفتنی است، به رسم یادبود و قدردانی، هدایا و لوح تقدیری از طرف مدیرعامل بیمارستان رضوی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اهداء و طی آن از زحمات بی‌شائبه آنان تقدیر شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید