به همت مرکز انتشارات دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)؛

كتاب «انگليسي براي دانشجويان فني مهندسي» تجدید چاپ شد

۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۷
به همت مرکز انتشارات دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) كتاب «انگليسي براي دانشجويان فني مهندسي» به چاپ دوم رسید.

به گزارش آستان نیوز،كتاب «انگليسي براي دانشجويان فني مهندسي» نوشته دکتر افسانه غني زاده و دكتر صفورا جاهدي زاده از اساتيد گروه زبان انگليسي دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) در 178  صفحه و قطع رحلي به رشته تحرير درآمده است.
افسانه غني زاده عضو هیئت‌علمی گروه زبان انگليسي دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) و نويسنده اين اثر بابیان اينكه، اين كتاب براي ارتقا لذت و اعتمادبه‌نفس زبان آموزان از يادگيري زبان، توسعه دانش واژگان، استراتژی‌های خواندن، و پرورش مهارت‌های ارتباطي طراحی‌شده است، گفت: وجه  تمايز اين كتاب از کتاب‌های  مدون قبلي اين است كه در انتخاب مطالب سعي بر بازيابي مطالب به‌روز و مرتبط از وب‌سایت‌های مهندسی‌شده است.
وي با اشاره به اينكه اين كتاب در 3 بخش تدوین‌شده است، اضافه کرد: بخش اول در 6 فصل شامل موارد مختلف  مرتبط با امور مهندسي است، بخش دوم در چهارفصل شاخه‌های اصلي مهندسي را معرفي می‌کند و در بخش سوم در چهار فصل اطلاعات مربوط به استفاده از فناوري در جهان ارائه‌شده است.
به گفته نويسنده این كتاب، در هر فصل واژگان همراه با آوا و اَدات سخن معرفی‌شده‌اند كه همه دربرگیرنده كلمات ضروري آكادميك براي يادگيري هستند.
غني زاده با اشاره به اصلاحات صورت گرفته در چاپ دوم كتاب، بيان كرد: آگاهي از مهارت‌های درك و ترجمه‌های فارسي متون  براي تسهيل درك دانشجويان از مطالب برخي از اصلاحات اعمال‌شده در چاپ دوم اين كتاب است.
يادآور می‌شود؛ كتاب «انگليسي براي دانشجويان فني مهندسي» صد و هفتاد و نهمين عنوان از سلسله آثار منتشرشده در مركز انتشارات دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید