به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی انجام می‌شود،

برگزاری دویست پنجاهمین مسابقه خط حزب‌الله در حرم رضوی

۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۳
دویست و پنجاهمین مسابقه فرهنگی «خط حزب‌الله» به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی بارگاه منور امام هشتم(ع) برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، فراگیری بیماری کرونا و لزوم فاصله‌گذاری‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فضای متفاوتی را در برگزاری محافل و مراسم عزاداری محرم رقم زده است و سایه‌ تهدید فراگیری بیشتر بیماری، بهانه‌ای در دست بدخواهان شده، همان‌ها که منافعشان با «اقامه‌ عزای اباعبدالله» به خطر می‌افتد، در پی عدم اقامه عزای حسینی در محرم امسال بوده‌اند. دویست ‌و پنجاهمین هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله با عنوان «عقلانیت، حماسه، شور» در سخن ‌هفته‌ خود به بررسی این موضوع پرداخته‌ است.
معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی این هفته نیز با رویکرد تحقق اهداف نظام انقلابی و آگاهی دهی و آشنایی زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) از منویات مقام معظم رهبری میزبان برگزاری یکی دیگر از مسابقات  فرهنگی خط حزب‌الله شده است.
سؤالات مسابقه فرهنگی خط حزب‌الله از دویست و پنجاهمین شماره این نشریه طراحی ‌شده است و آخرین مهلت شرکت در مسابقه فرهنگی 11 مهرماه 1399 هست.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این مسابقه فرهنگی به بخش مسابقات سایت حرم مطهر رضوی به آدرسrazavi.aqr.ir مراجعه کنند و پس از دانلود نشریه مذکور، پاسخنامه را تکمیل کرده و به سامانه پیامکی 3000802222 ارسال کنند. از سوی آستان قدس رضوی هدایای متبرکی به برندگان این مسابقه اهدا خواهد شد.
یادآوری می‌شود؛ نشریه‌ «خط حزب‌الله» به‌عنوان رسانه مکتوب پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR باهدف انتشار در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج به‌صورت هفته‌ای منتشر می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید