به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار می‌شود ؛

دوره آموزش «محتوا و مهارت‌های منبر» ویژه طلاب مشهدی

۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۸
به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی، نخستین دوره آموزش «محتوا و مهارت‌های منبر» به همراه کارگاه آموزشی ویژه طلاب مدارس علمیه مشهد مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، این دوره آموزشی برای نخستین بار به همت دانشگاه علوم اسلامی رضوی با ظرفیت پذیرش محدود به منظور تربیت خطبا و مبلغان سخنور و توانمند با بهره‌گیری از استادان متخصص و مجرب کشوری در این دانشگاه برگزار می‌شود.
سرفصل‌های این دوره‌ی آموزشی شامل مهارت‌های روش بیان تفسیر، علوم حدیث و روش روایت خوانی، روش تحلیل و بیان تاریخ، شیوه پاسخگویی به سوالات دینی، روش بیان نهج البلاغه و صحیفه سجادیه، جریان شناسی تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی، مقتل شناسی، شیعه شناسی، روش بیان احکام، امامت، مهارت‌های مشاوره و فن سخنوری می‌شود.
اعطای گواهینامه پایان دوره از سوی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، به کارگیری دانش پژوهان ممتاز، استعدادیابی دانش پژوه، ایجاد توانمندی در دانش پژوه برای تولید محتوای روشمند، آشنایی با علوم دینی و... از جمله مزایا و اهداف این دوره به شمار می‌رود و صرفا طلبه‌هایی که حداقل 4 ترم دانشگاه علوم اسلامی رضوی را گذرانده یا سطح یک حوزوی را به اتمام رسانده‌اند می‌توانند در این دوره آموزشی ثبت نام کنند.
طلاب واجد شرایط از شنبه 22 تا 25 شهریور ماه مهلت دارند جهت ثبت نام در این دوره آموزشی نام، نام خانوادگی، پایه و نام مدرسه محل تحصیل خود را به شماره 09011200710 ارسال کنند.
گفتنی است؛ این دوره آموزشی به صورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید